Teraz jest 28.03.2024, 20:25



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Serwisy i warsztaty: łódzkie 
Autor Wiadomość
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 16.11.2005, 22:07
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 4656
Zdjęcia: 379
Podziękował: 3
Pomógł: 73

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 0000
Województwo: śląskie
Post Serwisy i warsztaty: łódzkie
...


30.12.2008, 00:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07.11.2008, 20:30
Lokalizacja: Łódź
Posty: 39
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Silnik: CJZC-1.2 TSI 90KM
Skrzynia: O2T - 5b (1.2 TSI 90KM)
Samochód: ambition-kombi
Rok prod.: 2015
Województwo: łódzkie
Post 
Dzisiaj mogę polecić, co prawda była tylko wymiana oleju po 75kkm i drobny przegląd, zapłaciłem 70 zł(wymiana oleju i żarówki w oświetleniu tablicy rej., regulacja hamulca ręcznego)
DUŚ CAR Sienkiewicza 100 prawie na wprost pogotowia.
Na wizytówce jest napisane, że zajmują się min. alarmami, blokadami i centralnymi zamkami.
Wszyscy wcześniej pracowali u Zimnego.
Oczywiście specjalizują się w skodzie.

_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
— Stanisław Lem


03.04.2009, 14:48
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 06.09.2008, 21:22
Lokalizacja: łódź
Posty: 61
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: CAVE-1.4 TSI 180KM
Skrzynia: inny model
Samochód: Comfort
Rok prod.: 2000
Województwo: łódzkie
Post 
Ja mogę polecić serwis Sztupecki na ul. Nowy Swiat panowie specjalizują się w samochodach VW-Audi


14.05.2009, 23:04
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 14.05.2009, 20:25
Lokalizacja: Łódź
Posty: 6
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: AUA-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2002
Województwo: łódzkie
Post 
Potrzebuję dobrego lakiernika, chodzi o polakierowanie drzwi kierowcy. Kogo polecacie w Łodzi?


13.07.2009, 22:40
Zobacz profil

Dołączył(a): 27.07.2009, 08:03
Posty: 9
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: AZL-2.0 8V 115KM
Samochód: Fabia
Rok prod.: 2001
Województwo: łódzkie
Post 
A ja potrzebuje dobrego warsztatu w Łodzi gdzie mechanicy znają się na skodach no i by również wiedzieli o co biega w diagnostyce i mieli sprzęt czy laptoka u siebie. Poratujcie.

[ Dodano: 2010-02-06, 01:53 ]
Czy ten dział w ogóle ktoś czyta? Jak dla mnie jest on zupełnie nie dostrzegalny!!!


16.09.2009, 16:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27.10.2008, 21:49
Lokalizacja: Łódź
Posty: 6
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: AZQ-1.2 12V 64KM
Rok prod.: 2006
Województwo: łódzkie
Post 
Witam,

Gdzie w Łodzi można naprawic Fabie i nie bac sie o to, że wyciagna z nas ostatni grosz a i tak nie naprawia tego co trzeba?
Musze wymienic łożysko koła, łożysko McPersona i poduszke stabilizatora oraz dodatkowo wyczyscic klime i pozmieniac swiece olej i filtry.

_________________
Pozdrawiam,
TJL.


14.03.2010, 01:59
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 19.04.2010, 16:36
Posty: 2
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: AZL-2.0 8V 115KM
Województwo: łódzkie
Post 
Witam Forumowiczów, Jestem nowym uzytkownikiem zarówno Fabii jak i na tym forum ale dzieki cennym rada jakie tutaj znalazłem, chciałbym podzielic się z wami moimi uwagami dotyczacymi nieuczciwego pseudo serwisu Skody w Łodzi (PPHU GAL ZEKO ul. Polna 8). Kilka miesięcy temu zakupiłem moja Fabie i nazwłbym to uczyłem sie jej i dokładniej jej usterek. Nie posiadałem jeszcze VAGa więc z pierwsza awarią postanowiłem udac się do serwisu. ASO - za drogie, ale znalazłem w/w serwis w Łodzi i myslałem że będzie OK. Oddałem auto do naprawy (serwis na pierwszy rzut oka ok). Nawaliła mi cewka, nie miałem VAGA a autem telepało jak diabli. W tym warsztacie pan kazał zostawic Fabke do nastepnego dnia gdyz zdiagnozowali duzo błędów. Rano zadzwoniłem i zostałem poinformowany że samochód musi jeszcze jeden dzień byc naprawiany. Wyczuli że jestem zielony w temacie Fabii i pociągnęli mnie po kieszeni (wymiana 2 cewek, czyszczenie przepustnicy, wymiana czyjnika cisnienia i doszczelnienie układu dolotowego). Zaufałem im, zapłaciłem nie mało i myslałem ze będzie ok. Przyszła zima i zaczął pojawiac mi sie sączący olej spod korka oleju i z bagnetu. Diagnozy zacząłem szukać oczywista na forum i tam znalazłem rozwiązanie (zamarznięta i zatkana budyniem odma)- ok myślę warsztatu nie mam- na wiosne wymienię. Olej sączył sie tak cały czas az do wczoraj kiedy to wracałemz działki i mocniej wdepnąłem pod górę. Spod machy poszła chmura siwego dymy (spodziewałem się tagiego wycieku bo wiedziałem że zawalona odmę). Silnik ostygł a ja zacząłem przeglądac odme w aucie. Odpiołem najpierw wąż spod przepustnicy i co czyściuchny. Potem odpiołem od strony tego skraplacza-oddzielacza oleju i patrze a on jest ZATKANY KORKIEM OD WINA W KTÓRY WKRĘCONY JEST WKRET taki go płyt karton gips. Wczesniej zanim odwiedziłem ten felerny warsztat kiedy odkręcałem korek było lekkie podcisnienie a przed wyrzutem oleju strasznie wzrastało mi cisnienie (aż bagnetem olej wywalało i jak odkręcałem korek to syczało jak piwo z puszki). Przeciez przez tych cymbałów mogłem zatrzec silnik. Pewnie mysleli ze jestem total lewy i i tak do nich wrócę. Pózniej gadałem z kumplem w pracy i jak tylko sie dowiedział o których chałturnikach mówię to parsknał śmiechem bo jego żona i paru jego znajomych tez został naciągniętych przez nich. Radze nie oddawajcie im swojego auta. Pozdro


Ostatnio edytowano 19.04.2010, 21:11 przez truskawa, łącznie edytowano 1 raz



19.04.2010, 20:50
Zobacz profil

Dołączył(a): 16.03.2010, 21:45
Posty: 10
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: AZL-2.0 8V 115KM
Samochód: FABIA 1.4 16v
Województwo: mazowieckie
Post 
Ja mogę zdecydowanie polecić serwis Zimny Auto. W czasie podróży na trasie Warszawa - Katowice zaczęło tragicznie trząść kierownicą mojej Fabii. Ledwo się doczołgałem do Tomaszowa Mazowieckiego w środku nocy. I czekałem do rana na otwarcie serwisu.
Panowie zaopiekowali się moim autem. Okazało się iż poszedł przegub. Szybka fachowa naprawa. Mimo iż w warsztacie nie mieli oryginalnego przegubu, serwis załatwił mi nieoryginalny i zamotowali go u mnie w samochodzie.

Serdeczne podziękowania dla p.Przybysza za szybkie, profesjonalne załatwienie sprawy.

Oby więcej serwisów na takim poziomie.


12.05.2010, 14:13
Zobacz profil

Dołączył(a): 08.09.2009, 10:51
Posty: 7
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: AUA-1.4 16V 75KM
Samochód: Skoda fabia 1.4 mpi+lpg
Rok prod.: 2001
Województwo: łódzkie
Post 
Zuber12 ja moge polecici ci serwis TKM przy ul.Obywatelskiej181/183 przys stacji orlena.
Wymienili szybko olej i filtry a i drogo nie wzieli.Duzym plusem dla nich bylo to ze przy okazji wymiany oleju poprosilem aby zlokalizowali mi pekniety przewod od spryskiwacza tylnego i go od razu naprawili.Szukali go dobre 2.5h ,niestety poprosili mnie abym przyjechal w puzniejszym terminie bo teraz nie maja az tyle czasu aby to naprawic bo maja duzo roboty z innymi autkami.Mimo ze szukali tego pekniecia 2.5h nie wzieli za to grosza bo jak to szef stwierdzil" skoro nie naprawili to nie placisz" :browar:

[ Dodano: 2010-05-18, 16:25 ]
a co do ceny to tez byla ok bo u TKm za olej(mobil 1 10w40) +filtro oleju+ czujnik temperatury plynu chlodniczego+ robocizna zaplacilem 200 zl.Uwazam ze cenowo tez sa panowie OK


18.05.2010, 10:52
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29.10.2009, 20:35
Lokalizacja: Łódź
Posty: 950
Podziękował: 0
Pomógł: 6

Silnik: BBY-1.4 16V 75KM
Skrzynia: inny model
Samochód: grafitowy metalic
Rok prod.: 2005
Województwo: łódzkie
Post naprawa po zderzeniu
Mam pytanko czy orientujecie się kto w Łodzi ma lepszy serwis blacharski Zimny , Bednarek czy kogoś innego proponujecie bo baba wjechała mi w tył skody jest uszkodzony zderzak i klapa sie pogięła delikatnie i mogę mieć problem jak sam będę robił z wymiana na nowe bo ubezpieczyciel może na nowe zakwalifikować to tylko w serwisie autoryzowanym jak będzie naprawiane.


26.05.2010, 22:02
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 13.05.2009, 21:27
Lokalizacja: łódzkie
Posty: 193
Podziękował: 0
Pomógł: 19

Silnik: AXR-1.9 TDI 101KM
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 2007
Województwo: łódzkie
Post 
Parę słów na temat ASO Bednarek w Łodzi , otóż nie miałem zastrzeżeń przez...... , chyba pięć lat serwisowanie różnych aut firmowych, dopóki nie podjechałem prywatnym. Częstotliwość wizyt w serwisie była w granicach 1 raz na dwa miesiące -serwisy olejowe - więc parę grajcarów u nich zostawiłem.
Ostatni przegląd miałem 23000 (serwis olejowy 08. 03 2008)
31000(06.2009) - pojawił się komunikat "service jetz" więc na przegląd do ASO bo auto ma jeszcze gwarancję-machnąłem ręką zmieniamy również olej dla świętego spokoju wraz z całym przeglądem.
43000 (07.2010) znowu komunikat "service jetz" więc podjechałem do tego ASO aby mi wytłumaczyli co jest grane że przy przebiegu 12000 i w trybie LL (507.00) mam zmienić olej. Twardo wszyscy wciskali kit że to oblicza komputer ,a jeśli są jazdy miejskie to mam efekt.(Przez ten okres miałem trasy Dubrownik, Słupsk, Mazury, Tatry, sumując 6000 było po trasach) Zasięgnąłem języka tu i tam o tym QG1 i większości wydawało się to trochę dziwne że mam zmienić po 12000. Aż tu w jednym miejscu podpięto mi pod komputer i okazało się że nastawy komputera były nie zmieniane od ostatniego przeglądu. (moje wk......wienie sięgnęło zenitu, rozpatrywałem różne wersje co się mogło dziać na serwisie z moim olejem podczas przeglądu)
Wróciłem "lekko" poddenerwowany i zaproponowałem coś takiego że, O.K. z racji tego że jestem można powiedzieć wiernym klientem , ASO zrobi przegląd a ja tylko zapłacę za materiały i że chce być przy samochodzie. Powiedzieli że niestety,w dodatku koszt przeglądu to niecałe 1000 (SLX) i nie pozwolą przebywać przy aucie.
Dodam że u Zimnego ten sam przegląd z tymi samymi materiałami kosztuje nieco ponad 600zł i nie ma problemu aby być przy aucie i patrzeć im na ręce.
Wystawiam nie pochlebną opinię o tym ASO.
Żegnam to "aso" cytując Grocholę "Bujajcie się"

[ Dodano: 2010-09-07, 21:34 ]
Jako uzupełnienie dodam że robiąc przegląd u Zimnego w Piotrkowie nie robili problemów aby być przy aucie , miałem własny olej i filtr powietrza oraz przeciwpyłkowy a za wymianę oleju z filtrem oleju i przeglądem wyszedł koszt 270zł to i tak połowę mniej niż u Bednarka na Szczecińskiej.
veni vidi vici

Zobaczymy jak dalej potoczą się dalsze serwisowania Fabinki.


24.07.2010, 22:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14.01.2005, 11:47
Lokalizacja: TUSZYN
Posty: 268
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Silnik: CGGB-1.4 16V 86KM
Skrzynia: inny model
Samochód: Roomster
Rok prod.: 2012
Województwo: łódzkie
Post Blacharz-Lakiernik wawa pilnie poszukiwany
Pomocy!! poszukuję blacharza i lakiernika z wawy lub okolic. Interesuje mnie ktoś solidny i godny zaufania płaci i tak ubezpieczyciel wiec cena nie gra wiekszej roli. Byle było dobrze zrobione.

_________________
We flocie także FABIA 1.2 TSi, OCTAVIA III 1.4 TSi oraz YETI 1.4 TSi


24.11.2010, 16:40
Zobacz profil

Dołączył(a): 28.05.2009, 19:04
Lokalizacja: MM
Posty: 108
Podziękował: 1
Pomógł: 4

Silnik: BMS-1.4 TDI 80 KM
Skrzynia: inny model
Samochód: Sport
Rok prod.: 2007
Województwo: mazowieckie
Post 
Jak placi ubezpieczyciel to rob w ASO, a Jak Ci pasuje podjechac do Mińska Maz. to sie odezwij na priw.
Pozdro.


24.11.2010, 17:15
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 11.02.2009, 13:55
Lokalizacja: woj. łódzkie
Posty: 59
Podziękował: 1
Pomógł: 2

Silnik: BBM-1.2 6V 60KM
Skrzynia: JQM - 5b.
Samochód: Classic
Rok prod.: 2004
Województwo: łódzkie
Post Re: Serwisy i warsztaty: łódzkie
Ostatnio miałem być przyjemność w serwisie ASO Skoda w Piotrkowie Trybunalskim u Zimnego. Powiem szczerze, że ceny chyba maja najbardziej optymalne. Dzwoniłem do serwisów w Łodzi , u Bdnarka w Dobroniu i naprawdę ceny są prawie o połowę mniejsze w Piotrkowie. Dodatkowo nikt nie robi problemu o to by być sobie przy swoim autku podczas naprawy.


20.02.2011, 12:41
Zobacz profil GG
Partner FabiaClub.pl
Partner FabiaClub.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23.02.2011, 22:26
Lokalizacja: Łódź
Posty: 834
Zdjęcia: 10
Podziękował: 14
Pomógł: 26

Silnik: ASY-1.9 SDI 64KM
Samochód: Fabia Soll
Rok prod.: 2009
Województwo: łódzkie
Post Re: Serwisy i warsztaty: łódzkie
Polecam dobrego i w miarę taniego blacharza i lakiernika - zrobił mi zagięty błotnik i lekką rysę drzwi po kolizji ze wściekłą bramą garażową, nie widać żadnego śladu - Admiralska 5, okolice L'eclerca
Polecam również dobrego mechanika- Marcina - robi wszystkie marki (pracował w ASO Fiata i Saaba) - dawny budynek PKS na Dworcu Północnym, koło Wydziału Komunikacji

_________________
FABIA S
Auto Detailing - korekta lakieru, zabezpieczanie, czyszczenie wnętrz, pranie tapicerki i inne. Jesteś zainteresowany? Zapraszam na PW!
http://www.fabiaclub.pl/forum-pl/viewtopic.php?f=38&t=16081&p=210255#p210255


13.03.2011, 23:34
Zobacz profil GG Album osobisty
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL