Teraz jest 19.04.2024, 09:08



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
[F1] No i zrobione ogrzewanie lusterek 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post No i zrobione ogrzewanie lusterek
Kupiłem na allegro wkłady ( 20zł z przesyłką) + trochę roboty ze zdjęciem lusterk i przeciągnięcu przewodów.
Masę zostawiłem podpiętą do śrub mocujących lusterka . Plus podpinamy do bialego przewodu ( chyba moduł lub skrzynka przekażników )-znajduje się to pod kierownicą. Kabel biały z pierwszej kostki od kierownicy
:hurra:


17.09.2005, 19:42

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post Re: No i zrobione ogrzewanie lusterek
Dariusz_Wawa napisał(a):
Kupiłem na allegro wkłady ( 20zł z przesyłką) + trochę roboty ze zdjęciem lusterk i przeciągnięcu przewodów.
Masę zostawiłem podpiętą do śrub mocujących lusterka . Plus podpinamy do bialego przewodu ( chyba moduł lub skrzynka przekażników )-znajduje się to pod kierownicą. Kabel biały z pierwszej kostki od kierownicy
:hurra:


:bravo: Mam rozumieć oczywiście że jak podpiełeś się pod ten biały kabelek to ogrzewane są lusterka razem z tylnią szybą ?? czyli pod tym samym przyciskiem ??


17.09.2005, 19:45

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Tak to działa razem z tylną szyba. Wyłącza się samoczynnie po około 20 minutach razem z tylną szybą. :)


17.09.2005, 19:52

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
A jak to jest z demontowaniem lusterka? Czy samo szkło jest przyklejone? Czy założyłeś ogrzewanie na oba lusterka??


18.09.2005, 21:11

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Lusterka należy zdjąć z głowicy ( podważamy delikatnie wkłady aby zeskoczyły z zatrzasków) i moczyć w ciepłej wodzie i zdjąć z plastiku - bez pośpiechu bo może pęknąć szkło, następnie kleimy maty grzewcze i podcinamy trochę plastik tak aby było miejsce na podłączenie przewodów.Następnie przyklejamy folię z klejem( ja wykorzystałem tą samą) i plastik, podłączmay przewody i zatrzaskujemy na głowicę.
Ogrzwanie zrobione jest na dwa lusterka dzisiaj się sprawdziły bo w Warszawie rano szyby były do skrobania. :)


19.09.2005, 07:16

Dołączył(a): 07.11.2005, 13:24
Lokalizacja: Wejherowo
Posty: 497
Podziękował: 1
Pomógł: 8

Silnik: AUB-1.4 16V 101KM
Rok prod.: 2001
Województwo: pomorskie
Post 
Witam.
A mógłby kolega wrzucić jakieś fotki jak się do tego zabrać.
Jakoś nie pewnie czuję się w przeróbkach swoejgo auta - chociaż po ostatnim przeboju w serwisie coraz śmielej sam naprawiam pewne drobne rzeczy.


pozdrawiam
mariusz_s
Fabia 1.4MPI 60KM + LPG BRC


07.11.2005, 13:40
Zobacz profil WWW GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 274 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL