Teraz jest 28.03.2024, 21:16



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
O serwisach typu Shell Autoserv, Bosch Service itp. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 25.07.2006, 16:05
Lokalizacja: WPR 01 ....
Posty: 301
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: ATD-1.9 TDI 101KM
Rok prod.: 2005 / 2006
Województwo: mazowieckie
Post O serwisach typu Shell Autoserv, Bosch Service itp.
darecki napisał(a):
Ja na wymiany oleju jezdze do Shel Auto Serv - z racji ze mam ich niemal pod blokiem :]


Darecki a możesz napisać gdzie jest Shel Auto Serv (google milczy) w którym się serwisujesz? muszę jechać na przegląd 45kkm, a do ASO jakoś mi nie podrodze (2km) :hysterical: ....

Ewentualnie co myślicie o warsztatach zrzeszonych pod BOSCH SERVICE? miał ktoś doświadczenie?

_________________
http://travian.interia.pl/?uc=pl9_40938


Ostatnio edytowano 27.07.2007, 15:19 przez Lapidarious, łącznie edytowano 2 razy



27.07.2007, 07:47
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 22.04.2005, 06:34
Lokalizacja: WD
Posty: 1806
Podziękował: 0
Pomógł: 26

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Rok prod.: 2005
Województwo: mazowieckie
Post 
Lapidarious napisał(a):
Darecki a możesz napisać gdzie jest Shel Auto Serv (google milczy) w którym się serwisujesz?

ul Conrada Zapraszamy:)

_________________
If everything seems under control – you are just not going fast enough

Koni Sport+Vogtland-40
PerfectService by DobryGrześWawa


27.07.2007, 07:50
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 05.01.2006, 23:33
Lokalizacja: Białystok
Posty: 592
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Samochód: Octavia II Elegance 1.9 TDI
Rok prod.: 2006
Województwo: podlaskie
Post 
Lapidarious napisał(a):
Ewentualnie co myślicie o warsztatach zrzeszonych pod BOSCH SERVICE? miał ktoś doświadczenie?


Ja tez sie podepne. Czy ktos robil cos u nich? Mam taki serwis dwa kroki od pracy wiec...


27.07.2007, 14:36
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Wczesniej te warsztaty funkcjonowaly samodzielnie, teraz sa zreszone, ale chyba nie sa jakos skrupulatnie badane itp.

Dlaczego tak sadze?

Renault Megane, samochod ktorym jezdzielem jakis czas przed Fabka mial do zrobienia sprzeglo, ustawienie zaworow [ stukaly ], problemy z elektryka - auto zostalo oddane do warsztatu oznaczonego jako Bosch Service oraz Q-Service "Bajmax" Kraków ul. Myślenicka. Sprzeglo wymienione w porzadku, poza wysoka cena samych materialow [ na fakturze 440 zl, allegro - 320 za kompletne sprzeglo Valeo ], zawory jak stukaly tak stukaja [ ponoc TTTM, co slychac w innych Renault z tym silnikiem, no ale moze chociaz dalo sie cos poprawic? ], elektryka wariowala [ np. kosmiczne wskazania predkosciomierza, lusterka elektryczne pracujace samopas.. ] i o ile do tego ze zostalo naprawione nie bylo zastrzezen, to sposob w jaki to zrobiono pozostawia wiele do zyczenia - plastiki przy nawiewach bocznych na szyby, plastiki oslaniajace mechanizm lusterek - byly albo polamane, albo mialy zlamane bolce.. czyli kiszka. Odbierajac auto i jadac do domu moich uszu dobiegl potezny trzask gdy zmienilem bieg na czworke - zatrzymalem sie, patrze pod auto - plastikowa oslona skrzyni biegow odstaje i trze o asfalt. Zadzwonilem po ojca, zeby miec support przy reklamowaniu napraw. Skonczylo sie na tym ze koles zaproponowal nastepne naprawy z rabatem, ale ani nie poprawil tego co skaszanil, ani ja nie zamierzam oddawac w jego rece zadnego auta. Po tym przypadku odradzilbym podobnie sygnowane stacje, ale oczywiscie moze to byc wyjatek, a reszta dziala zupelnie przyzwoicie ...


27.07.2007, 16:06

Dołączył(a): 16.07.2007, 12:55
Lokalizacja: Podkarpackie
Posty: 940
Podziękował: 0
Pomógł: 9

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: auto emocion
Rok prod.: 2000
Województwo: podkarpackie
Post 
Ja miałem do czynienia z Bosche servis w stalowej woli i jestem zadowolony dobrze robia mowia wszystko mozesz popatrzec co robia Ci z autkiem a nie co u mnie w aso i mili sa jedyna wada to troche sie cenia ale cos za cos wkoncu


27.07.2007, 19:01
Zobacz profil

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Bardzo mozliwe ze ten warsztat w ktorym bylo robione nasze auto byl jakis nie teges, nie mowie ze cala reszta taka jest, co juz wczesniej napisalem. Ten jeden warsztat stanowczo odradzam.


27.07.2007, 19:22
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL