Teraz jest 17.06.2024, 15:34



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
PB a TDI - przejście kabla z kabiny do komory silnika 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 13.10.2008, 19:09
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 34
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: CAVE-1.4 TSI 180KM
Samochód: Comfort
Rok prod.: 2000
Województwo: podkarpackie
Post PB a TDI - przejście kabla z kabiny do komory silnika
Witam

Muszę puścić kilka kabli z komory silnika do kabiny i wzorując się na poście pt. Instalacja wzmacniacza - we własnym zakresie mam pewien problem. Przyglądając się dokładnie temu zdjęciu widać, że Yogi ma przelotkę z komory do podszybia a potem przelotka z podszybia do kabiny. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale on ma PB a ja mam TDI i ja takich przelotek, zarówno z lewej jak i z prawej strony samochodu nie mam. W tych miejscach mam takie czarne ładnie wyprofilowane blachy przykręcone na torxie Wszystko ładnie do siebie pasuje itd. ale dla czego nie ma przelotek?. Przeglądając komory silników innych skód TDI na allegro to tam samochody mają takie przelotki a gdzie są moje? Kurde dziwne :sciana: Mieliście już taka historię ? Wezmę sobie latarkę i podejdę jeszcze raz bo coś mi to żyć nie daje.

Ta blacha tak wygląda, że ona jest chyba pod całym wygłuszeniem. Nie wiem dokładnie bo tego nie rozbierałem, ale wchodzi sobie gdzieś tam głębiej pod to wygłuszenie i idzie w dół.
Ja mam taka samą blachę jak ten samochód w komorze silnika.


17.02.2009, 19:44
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 13.01.2006, 10:43
Lokalizacja: W-wa
Posty: 753
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: LR Defender 90 300tdi
Rok prod.: 1994
Województwo: mazowieckie
Post 
Też zauwazyłem juz kiedyś że są dwa rodzaje tych osłon w fabiach, ja mam bude TDI ATD z 2001r i juz miałem te dziury, chyba pozostaje Ci po prostu wiertarka i jazda :)


17.02.2009, 23:10
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 13.10.2008, 19:09
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 34
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: CAVE-1.4 TSI 180KM
Samochód: Comfort
Rok prod.: 2000
Województwo: podkarpackie
Post 
McsEb: Witam

Ponieważ mam auto sprowadzane z Niemiec, to pierwsza myśl co mi przyszła do głowy to taka, że było bite. Nigdy nie wiadomo co może w aucie siedzieć... a tutaj takie cyrki, wszyscy mają ładne przelotki w komorze silnika a ja nie mam i o co chodzi. Ale dzięki tobie i tej fabi na allegro to chyba mogę być spokojny.

Pozdrawiam i dziękuję za miłą informacje :)


18.02.2009, 06:29
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL