Teraz jest 08.05.2024, 21:27



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
[F1] Sworzeń wahacza 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post Sworzeń wahacza
Znacie może koszt sworznia wahacza. :?: Może ktoś już go wyminiał i może sie podzielić wrażeniami :wink:


17.10.2005, 16:46

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Jeżeli dobrze myśle to jest ten "metalowo gumowy element zawieszenia" taki opis w cedrychu to ceny są różne od 30 zł chińskie po orginalne 50 zł z groszami. Ja już mam zakupioneale jeszcze nie wymienione. Wiem tylko tyle że po wymianie musi być geomwtria kol zrobiona.


17.10.2005, 16:49

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Jestem własnie po wymianie tego dziadostwa. Zapłaciłem za 2 gumy konsoli wahacza 100zł. Za wymianę 250zł. :| Wymiana polega na wybiciu starej gumy za pomoca prasy hydraulicznej i zamocowaniu nowej tez za pomoca prasy. Późniejszym zabiegiem jest ustawienie geometri kół. Wszystko trwało ok 2,5 godziny. :D


17.10.2005, 21:39

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Ja mam też do wymiany, mam już kupione ale cena robocizny mnie jeszcze trochę odstrasza, musze uzbierać.
Słyszałem że zużyte swoznie objawiają sie tym że opony scina?? patrzyłem u siebie i są caluśkie. Czyżby na przeglądzie chcieli na mnie zarobić ??


18.10.2005, 18:03

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Dokładnie opony ścinaja sie dlatego iż nie jest trzymana geometria. Obiawia sie to też okropnym stukaniem z okolic stabilizatora. Wydawało mi sie że to stabilizator mam do wymiany a okazało sie że on jest w super stanie tylko te gumy pękły i powodowało to straszne stukanie.


18.10.2005, 21:05
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL