Teraz jest 08.05.2024, 18:31



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
[F1] Automatyczne podnoszenie szyb 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
ja tez mam auto domykanie szyb ;):) hehe moze jakies nowe przepisy weszly i nie montuja jusz standardowo


04.11.2005, 22:45
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 16.11.2005, 22:07
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 4656
Zdjęcia: 379
Podziękował: 3
Pomógł: 73

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 0000
Województwo: śląskie
Post 
Witam,
Nie jestem pewien czy mam rację, ale być może skoda polska wydała jakieś instrukcje serwisom dot. nieinstalowania domykania szyb i dlatego serwisy w warszawie unikają tego tematu. W rybniku serwis skody chce 40 czy 50 zł za uruchomienie takiej opcji w ambiente (a sterownik komfort chyba jest ten sam) ale koniecznym jest podpisanie oświadczenia że robi się to na własną odpowiedzialność. Prawdopodobnie przy automatycznym domykaniu nie działa zabezpiczenie przed przytrzaśnięciem czegoś w domykającym się oknie i może mieli jakieś problemy z tytułu poprzycinanych paluchów dlatego się z tego wycofali ?? Osobiście z tej opcji nie korzystałem bo mam A/C wiec szyb prawie nie otwieram. Za to darmowo wyłączyli mi dzwięk alarmu przy otwieraniu i zamykaniu auta bo mnie denerwował ale już to rzecz gustu. Alarm montowany w ASO przy odbiorze auta, osobny pilot.


17.11.2005, 00:35
Zobacz profil

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Cześc w nawiązaniu do dyskusji o domykaniu. Na dniach odbieram Fabię - wersja Ice+ (Classic+ z klimą). Czy ktoś wie czy w tej wersji wyposażenia opcja domykania okien jest dostępna :?: Aha alarm będzie dokładany w ASO.
Prośba o szybką pomoc - chcę miec argument przy rozmowach w ASO jeśli możliwośc taka istnieje.


20.11.2005, 15:39

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
na przelomie 04/05 fabia przeszla face lifting
miedzy innymi brak pingli w drzwiach(te popierdulki co pokazuja otwarte/zamkniete)
w nowej wersji nie dzialaja stare alarmy a nie wszystkim aso chce sie pokombinowac jak to zrobic
czekaja na informacje od producenta alarmu ... :D


01.12.2005, 17:49
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL