Teraz jest 14.05.2024, 05:52



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
[F1] tylna półka 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post tylna półka
CZesc pilnie potrzebuje informacji o szerokosci tylnej połki w htb - mam plan zamontowac rolete przeciwsloneczna na tylna szybe. :)

Ktos posiada? jakies sugestie, firma ktorej roleta jest dobra?


24.04.2006, 06:19

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Ja na Twoim mejscu zadzwonił bym do serwisu ASO z prośbą o podanie długości. Jeżeli nie mają to równie dobrze możesz poprosić o podanie ceny i długości rolety, bo takową skoda ma w swojej ofercie.

Pozdrawaiam :)


24.04.2006, 12:11

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
MaKLeR napisał(a):
Ja na Twoim mejscu zadzwonił bym do serwisu ASO z prośbą o podanie długości. Jeżeli nie mają to równie dobrze możesz poprosić o podanie ceny i długości rolety, bo takową skoda ma w swojej ofercie.

Pozdrawaiam :)


Plan jest niezly tylko nie mam jak zadzwonic bo w robocie do 18 a potem salon zamkniety:(


24.04.2006, 12:30

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
No to pozostaje e-mail, w tej sprawie :) Ja napisałem wczoraj koło 23 wiadomość z prośbą o podanie ceny orginalnej tapicerki do skody, bo chciałem sobie zmienic. Dzisiaj koło 10 dostałem odpowiedz. Zatem ta forma kontaktu też działa :)

Zrobisz jak uważasz :) Pozdrawiam !


24.04.2006, 12:41

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
MaKLeR napisał(a):
No to pozostaje e-mail, w tej sprawie :) Ja napisałem wczoraj koło 23 wiadomość z prośbą o podanie ceny orginalnej tapicerki do skody, bo chciałem sobie zmienic. Dzisiaj koło 10 dostałem odpowiedz. Zatem ta forma kontaktu też działa :)

Zrobisz jak uważasz :) Pozdrawiam !


Mam nadzieje ze dziala bo napisalem do aso w zielonej gorze moze odpisza (jak potrafia ) :hura:


24.04.2006, 12:56

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Gdyby jednak okazało się, że nie potrafią to napisz na czesci@sunny.pl, Oni potrafią pisać i robią to bardzo szybko :)

Pozdrawiam !


24.04.2006, 13:00

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
MaKLeR napisał(a):
Gdyby jednak okazało się, że nie potrafią to napisz na czesci@sunny.pl, Oni potrafią pisać i robią to bardzo szybko :)

Pozdrawiam !


dobra sprawdze thx


24.04.2006, 13:10
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 347 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL