Teraz jest 15.06.2024, 23:34



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Mapy do nawigacji GPS 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14.01.2005, 11:47
Lokalizacja: TUSZYN
Posty: 268
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Silnik: CGGB-1.4 16V 86KM
Skrzynia: inny model
Samochód: Roomster
Rok prod.: 2012
Województwo: łódzkie
Post Mapy do nawigacji GPS
Czy ma któś może instalke Mapy Polski XL w wersji na palmtopa??? Lub jakąś inną mapę która współpracuje z GPS.

_________________
We flocie także FABIA 1.2 TSi, OCTAVIA III 1.4 TSi oraz YETI 1.4 TSi


Ostatnio edytowano 22.02.2008, 23:37 przez Bart, łącznie edytowano 1 raz



03.06.2006, 16:08
Zobacz profil

Dołączył(a): 23.05.2006, 21:03
Posty: 66
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 2013
Województwo: małopolskie
Post 
instalka jest dostepna na stronie producenta
ale to ci nic nei da bo jest bardzo dobrze zabezpieczona:)

_________________
BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA
BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA

03.06.2006, 20:41
Zobacz profil

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Ja mam mape polski w telefonie (nokia-6630) fajna sprawa,drogi głowne i lokalne,miasta i miasteczka,najkrutsza trasa,itd;itp;polecam.Pozdro...


06.06.2006, 09:07

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
"na ftp o IP 83.240.10.102 login octavia, pass octavia jest sporo różnych instrukcji, opisów i innych ale po czesku. Ftp dopuszcza max 2 sesje z tego samego IP."

Tu widziałem coś takiego o mapach ale nie wiem czemu teraz nie moge sie wczesać na serwer :/


06.06.2006, 18:33

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post Re: Mapa Polski XL
Bart napisał(a):
Czy ma któś może instalke Mapy Polski XL w wersji na palmtopa??? Lub jakąś inną mapę która współpracuje z GPS.

Jak dalej jesteś zainteresowany to zapraszam do rozmowy na pw lub gg :browar:


06.06.2006, 19:34

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Michal__ napisał(a):
"na ftp o IP 83.240.10.102 login octavia, pass octavia jest sporo różnych instrukcji, opisów i innych ale po czesku. Ftp dopuszcza max 2 sesje z tego samego IP."

Tu widziałem coś takiego o mapach ale nie wiem czemu teraz nie moge sie wczesać na serwer :/


Niestety nie wpuszcza :(


18.06.2006, 15:24

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post fabka z gps
Witam
pomyslałem aby założyć do mojej fabci gps-a telefon mam NOKIA 6600 i modem NAVIBE ma ktoś może mapy polski to tego zestawu
pomóżcie prosze i przeprzaszam żę pisze o gps-ie na forum technicznym


22.02.2008, 23:15
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.04.2006, 17:48
Lokalizacja: [RMI]
Posty: 6870
Zdjęcia: 0
Podziękował: 196
Pomógł: 127

Silnik: CBZA-1.2 TSI 85KM
Skrzynia: inny model
Samochód: FII FL Style [Joy+Play]
Rok prod.: 2011
Województwo: podkarpackie
Post 
speniu, poszukaj TomTom 5, albo AutoMapy... na googlach tego pełno :cow:

_________________
KLUBOWE NAKLEJKI


Aloesowe suplementy -> FOREVER LIVING PRODUCTS - ZAPRASZAM
:!: :)
_____________________

FI 1.4 MPI {Fresh+} [AZE 60KM - FNK] Szary Skalisty F7F7 - 2002r.
FII 1.2 TSI {Style+Joy+Play} [CBZA 85KM - MFX] Rosso Brunello X7X7 - 2011r.


22.02.2008, 23:26
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Tak SEBASUPERB ale są odpłatne ja szukam czegoś bezpłatnego


22.02.2008, 23:34
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 16.11.2005, 22:07
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 4656
Zdjęcia: 379
Podziękował: 3
Pomógł: 73

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 0000
Województwo: śląskie
Post 
zobacz co LoCoxardas ma w podpisie


22.02.2008, 23:40
Zobacz profil
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 16.11.2005, 22:07
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 4656
Zdjęcia: 379
Podziękował: 3
Pomógł: 73

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 0000
Województwo: śląskie
Post 
Heloł
Żona niebawem będzie kupować sobie Navi i mam pytanie odnośnie map.
Najbardziej zależy nam na bardzo dokłądnej mapie Polski, w szczególności Śląska i Polski południowej. Na tym obszarze bardzo zależało by nam żeby mapa była jak najbardziej dokłądna, pokazywała nawet najmniejsze pipidówki wraz z nr posesji i numerami klatek w blokach (to byłby ideał) Reszta Polski nie musi być aż tak szczegółowa, bo tam nie ma potrzeby penetrować tak dokłądnie terenu.
Ze sprzętem który rozważam zakupić (o to pytam w oddzielnych tematach - tutaj i tutaj ) zaproponowano nam AutoMapę 5.0 - jak Wam podpowiada doświadczenie, czy ta mapa ma szanse spełnić oczekiwania, czy może polecilibyście coś innego?

Jedna z ofert w zbliżonej cenie proponuje mam na AutoMapę 5.0 PL+Europa 25 karajów - Nie ukrywam, że ta Europa brzmi ciekawie tylko jak z dokłądnością tej Europy i czy warta jest zakupu. Czy jest to tylko slogan mający na celu wyciągnięcie dodatkowej kasy i nie warto sobie nią głowy zawracać?

Kolejne pytanie. Automapa oferuje roczną aktualizacje. Jak wygląda sprawa aktualizacji (AutoMapy bądź innych map) po tym okresie - ile to kosztuje (czy wykupuje się tylko jakiś "abonament" czy trzeba kupić nową mapę), czy w ogóle warto aktualizować - pytam o relację cena a ilość aktualizacji w roku i ich "jakość oraz przydatność" czy to tylko taki pic na wode.


19.05.2008, 15:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24.01.2006, 09:43
Posty: 3671
Podziękował: 34
Pomógł: 98

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: kura
Rok prod.: 2000
Województwo: łódzkie
Post 
mam pda i używam igo2006 plus z mapami 2008.01 i automapę 5.0.5 i muszę powiedzieć że automapa pod kilkoma względami jest drętwa, chyba bardziej może się przydac do przeglądania samej mapy niż do nawigacji moim zdaniem. trzeba jej przyznać że jest dokładna, numeracja w wersji 5 jest niesamowicie rozbudowana, budynki są 3d ale jakoś nie potrafię się do niej przyzwyczaić, menu nie jest intuicyjne i zagmatwane (chyba że się nauczysz na pamięc tylko automapy). wolę igo2006+, jest szybkie, intuicujne, ma fajne 3d które jest płynne w pełnym tego słowa znaczeniu, nigdy mi nie zrywa połaczenia z odbiornikiem, nie wiesza itd. obie wersje są ofcoz "bezpłatne" igo2006+ tez ma numerację budynków jednak nie widoczna dopóki nie klikniesz kursorem na mapie. stara automapa np w wersji 3.9.7 w 2d była bardziej czytelna w nowej niezależnie jak skonfigurujesz to w mieście nie nadąża zmieniać kierunku a co dopiero jak zjedziesz z trasy i musisz kręcić to w lewo to w prawo. :) mój pda nie jest taki wolny bo ma intela 520MHz i 64 ramu więc....

p.s. - jak Kros pozwoli to moge zrobić wrzutę na naszym forum kilku testowych wersji am, igo itd :crazy:

_________________
Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo – na pewno to zepsujesz. ░▒▓█▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄
Obrazek


19.05.2008, 19:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.04.2006, 17:48
Lokalizacja: [RMI]
Posty: 6870
Zdjęcia: 0
Podziękował: 196
Pomógł: 127

Silnik: CBZA-1.2 TSI 85KM
Skrzynia: inny model
Samochód: FII FL Style [Joy+Play]
Rok prod.: 2011
Województwo: podkarpackie
Post 
kros, garmin jest dokładny, miałem przyjemność jechania ze znajomym i po takich "dziurach" były najmniejsze uliczki także może coś w tym kierunku?

_________________
KLUBOWE NAKLEJKI


Aloesowe suplementy -> FOREVER LIVING PRODUCTS - ZAPRASZAM
:!: :)
_____________________

FI 1.4 MPI {Fresh+} [AZE 60KM - FNK] Szary Skalisty F7F7 - 2002r.
FII 1.2 TSI {Style+Joy+Play} [CBZA 85KM - MFX] Rosso Brunello X7X7 - 2011r.


19.05.2008, 20:28
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 16.11.2005, 22:07
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 4656
Zdjęcia: 379
Podziękował: 3
Pomógł: 73

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 0000
Województwo: śląskie
Post 
arielcpu, będziemy zmierzać do tego, żeby zakup był sponsorowany, więc faktura i cały komplet kupowany od razu za jednym zamachem i najlepiej w jednym ze sklepów w naszej okolicy (cena oczywiśce też gra rolę-księgowi :crazy: a sklep musi być rzeczywisty a nie internetowy) w każdym razie żadne kombinowanie nie wchodzi w rachubę. ani przy starcie ani przy późniejszej eksploatacji. Z tego też powodu chcę wybrać mapę, której nie będe musiał zmieniać w trakcie użytkowania, ani kombinować z jakimiś dziwnymi sztuczkami.

Również z tego powodu nie mam możliwości przetestować oferowanych przez Ciebie próbek, bo na razie nie mam na czym.

A jeśli chodzi o próbki to zgodnie z regulaminem każdy jest odpowiedzialny za to co wrzuca na serwer i na forum, więc nie pytaj mnie tylko sam zdecyduj :crazy:

sebasuperb, a jak u gramina z numeracją posesji - to jest bardzo, baaardzo istotne, nawet nr klatek, bo na większych osiedlach często klatki są od A do K albo Z a uliczka się wije wraz parkingami, że bida się odnaleźć w tych zawijasach...


19.05.2008, 21:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24.01.2006, 09:43
Posty: 3671
Podziękował: 34
Pomógł: 98

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: kura
Rok prod.: 2000
Województwo: łódzkie
Post 
kros napisał(a):
arielcpu, będziemy zmierzać do tego, żeby zakup był sponsorowany, więc faktura i cały komplet kupowany od razu za jednym zamachem i najlepiej w jednym ze sklepów w naszej okolicy (cena oczywiśce też gra rolę-księgowi :crazy: a sklep musi być rzeczywisty a nie internetowy) w każdym razie żadne kombinowanie nie wchodzi w rachubę. ani przy starcie ani przy późniejszej eksploatacji. Z tego też powodu chcę wybrać mapę, której nie będe musiał zmieniać w trakcie użytkowania, ani kombinować z jakimiś dziwnymi sztuczkami.

Również z tego powodu nie mam możliwości przetestować oferowanych przez Ciebie próbek, bo na razie nie mam na czym.

A jeśli chodzi o próbki to zgodnie z regulaminem każdy jest odpowiedzialny za to co wrzuca na serwer i na forum, więc nie pytaj mnie tylko sam zdecyduj :crazy:


spoko, i tak nie chodziło mi o wrzutę na nasz ftp tylko inny ale od tego są już inne fora więc sobie odpuszczę he he. jeśli ma być ze sklepu wybierz co ma największą bazę adresową i najlepsze pokrycie, najdłuższą możliwość aktualizacji i tyle :) potestować zawsze można :) są emulatory systemów mobilnych 2003se, wm5, wm6 pod win xp/ win vista więc sobie instalujesz i testujesz przed zakupem. jeśli chodzi o moją wypowiedź ty była czysto informacyjna plus kilka osobistych odczuć. :crazy:

_________________
Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo – na pewno to zepsujesz. ░▒▓█▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄
Obrazek


19.05.2008, 21:28
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL