Teraz jest 03.05.2024, 22:48



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 360 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Następna strona
Kills: road&street 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.04.2005, 08:28
Lokalizacja: EL
Posty: 1088
Podziękował: 0
Pomógł: 24

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: 3.0d
Rok prod.: 2004
Województwo: łódzkie
Post 
włokniarzy/wroblewskiego kierunek pabianice sobotni 40* upał stoję na pp po prawej na kończącym się pasie (ok 200m) srebrny pocisk w jeszcze niezidentyfikowanym uzbrojeniem...

...u mnie 3 osoby na pokładzie 18 calowe laczki nie dają mi przewagi ale odłączam kagańce, wkręcam na 2tyś i zapala się zielone.. walce 255 kleją się do czarnej smoły dając 100% trakcję i wypracowałem ok 1/2 długości mogłem mocniej kopnąć ale zawahałem się nie wiem czemu, bieg się szybko kończy, załączam II i zjada mi przedni błotnik, nagle przestaje... myślę ja jebe brak mu mocy po czym wbijam III i okazuje się że nie jest łatwo zaczyna sukcesywnie odchodzić aż na samym końcu gdy już wcisnął się przede mnie miał jakieś 1,5 długości, pierwsze co to widze podwinięte 2 kominy i na klapie 330cd, czyli 3 litrowy kupeta na gnój w papierach ma 204KM + pewnie jakieś gifty

niestety nie wiem czy to było seryjne czy nie ale jak będzie okazja to jeszcze zweryfikuję możliwości mej bawarki

_________________
Danger.It's the Ranger!
A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany...
jak mamy diesla po chipie to trakcji szukamy...


17.07.2010, 13:15
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20.10.2005, 18:24
Lokalizacja: Wrocek
Posty: 687
Podziękował: 0
Pomógł: 15

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Octavia II RS TDI
Rok prod.: 2007
Województwo: dolnośląskie
Post 
A tu dalej sezon ogórkowy... więc opiszę dzisiejszą historię, która oprócz przedmiotowego killa ma też drugie dno. :crazy:


Dzisiaj na trasie były super warunki do jazdy - piękna pogoda i niewielki ruch... Chyba te warunki powodowały u niektórych nieodpartą chęć podziwiania widoczków, snucia się po trasie, zapominając, że droga to nie deptak nadmorski. Problemu nie ma jak się trafi takiego na prostej drodze, ale jak akurat jest zakaz wyprzedania, lub kręta droga to nerwy mogą puścić.
No i właśnie w takim momencie trafiłem na takiego amatora medytacji na drodze - jechał sobie Focusem tdci 50 km/h, gdzie można 90. Wypowiedziałem sobie pod nosem formułkę co myślę o takiej jeździe... Musiał chyba celowo tak jechać i w lusterku wstecznym sprawdzać reakcje blokowanych kierowców, bo od razu zaczął machać rękami i pokazywać środkowy palec w geście "międzynarodowego znaku pokoju" :fuck: ... Im bardziej się śmiałem z jego zachowania, tym mocniej machał rękami (to jest najlepsza metoda na takich gamoni) :mrgreen:
Postanowiłem go od razu wyprzedzić jak tylko będą warunki, domyślając się, że przedstawienie będzie miało drugi akt... Więc zrzuciłem na trójeczkę i czekałem aż zrobi się wolne miejsce... Nie pomyliłem się... Gdy tylko zrobiło się wolne na lewym pasie i można było wyprzedzać, kierowca Focusa wdepnął na gaz aż zaczął czarne bąki puszczać... Zobaczył Fabie i myślał, że dalej będzie bawił się w szeryfa.... że utrze nosa...
Cisnął do końca, gdy go wyprzedzałem (pewnie biedak nawet nie zdawał sobie sprawy, że łamie tym jeden z ważniejszych przepisów ruchu drogowego). Walka była krótka i gdy już zrobiłem mu klasyczny wiatrak, w lusterku widziałem jak zwolnił szykując się pewnie na kolejnego kierowcę, który ośmielał się być szybszy od niego.... :sciana:

Skąd się tacy biorą? ??? :sciana: ???

_________________
Wokan
Było: Fabia1 BLT & GT22 & 3'' = 226KM/425Nm :cry:
Jest: Octavia II RS 2.0 TDI 200KM/441Nm :)


10.10.2010, 18:20
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 26.08.2007, 19:57
Lokalizacja: mazowieckie
Posty: 521
Podziękował: 3
Pomógł: 15

Silnik: inny silnik
Samochód: Suzuki 4x4
Rok prod.: 2003
Województwo: mazowieckie
Post 
Dałem dziś łomot fabce 1,4 16V.
Ja jechałem Suzuki Ignis 4x4; start z ostatnich świateł na wylotówce z miasta, droga i warunki ok.
Przy 100 miałem przewagi jakieś 3-4 długości samochodu, potem zwolniłem.
Koleś jechał za mną jakiś czas ze smutną miną.

Wstydzę się tego co zrobiłem:smutny:

_________________
Skoda zamieniona na Suzuki


01.11.2010, 16:35
Zobacz profil

Dołączył(a): 16.09.2008, 11:30
Lokalizacja: Wegry
Posty: 270
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: BKY-1.4 16V 75KM
Samochód: fabia
Rok prod.: 2003
Województwo: śląskie
Post 
To dziwne bo ja loje wszystkie ignisy...a w Budapeszcie troche ich jezdzi:)
Swoja droga mniej wiecej 2tyg temu,odbylem drogowa batalie z nowa toyota corolla,prawdopodobnie byla to benzynka 1.6 125koni?W fabczaku dwie osoby,w toyocie tylko kierownik,sytuacja wygladala nastepujaco:
1-leb w leb
2-leb w leb
3-leb w leb (i tu poczucie dumy wynikajacej z tego ze fabiolot jak na 1.4 calkiem ladnie ciagnie)
4-corolla zaczela powolutku mi odchodzic
przy 150km/h odpuscilem,kierownik zjechal na prawy pas,podziekowal awaryjnymi i pojechal w swoja strone.
...
Gorzka porazke zaliczylem niestety z fiatem grande punto, na pierwszym biegu bylo leb w leb,
pozniej juz nie mialem szans,200nm zostawilo fabie ladnych kilka metrow z tylu:)


30.12.2010, 13:36
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26.09.2008, 07:24
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 3865
Podziękował: 18
Pomógł: 140

Silnik: 1.8 T/200 KM
Skrzynia: inny model
Samochód: Fabia
Rok prod.: 2004
Województwo: mazowieckie
Post Re: Kills: road&street
E tam, ja to się nie mam czym chwalić z tym biednym AZQ. Ale gdy mam setup letni (kapcie 195), to mam straszny fun we wsiadaniu na zderzak na zakrętach mistrzom prostej. Tnie taki, ile fabryka dała, a na zakręcie, czy ślimaku jedzie 40 km/h. A że ja zakręty robić lubię, to mu wsiadam na tyłek. Jak się droga wyprostuje, to już nie cwaniaczy. :D

_________________
" Don’t let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner."


01.02.2011, 14:43
Zobacz profil GG
Ekspert CAR SPA
Ekspert CAR SPA
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12.08.2010, 05:18
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 1960
Podziękował: 7
Pomógł: 68

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Chrysler T&C
Rok prod.: 2015
Województwo: mazowieckie
Post Re: Kills: road&street
Passat 2.0TDI, zostal w tyle od samego poczatku :) Przy trzecim biegu z 2 dlugosci samochodu.

_________________
Rallye Green
Kosmetyka aut


11.03.2011, 20:18
Zobacz profil

Dołączył(a): 10.02.2009, 20:02
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 142
Podziękował: 2
Pomógł: 2

Silnik: BLS-1.9 TDI 105KM
Skrzynia: inny model
Samochód: Seat Leon
Rok prod.: 2008
Województwo: śląskie
Post Re: Kills: road&street
krd napisał(a):
Passat 2.0TDI, zostal w tyle od samego poczatku :) Przy trzecim biegu z 2 dlugosci samochodu.


Nie ma to jak szczegółowy opis :lol: :lol: :lol:

Btw pewnie kierownik paska nie wiedział że sie wogóle z kims ściga :fuck:

_________________
Była fabia 1.9 TDI 2000r.
Jest Leon 1.9 TDI 2008r. 140KM@328NM by V-tech


16.03.2011, 20:59
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 08.06.2010, 12:58
Posty: 26
Podziękował: 4
Pomógł: 0

Silnik: BLS-1.9 TDI 105KM
Samochód: Fabia Sportline
Rok prod.: 2007
Województwo: świętokrzyskie
Post Re: Kills: road&street
Witam. Jeśli Pasek był 2.0 TDI (srebrne TDI) czyli 110 KM to Fabka biorąc pod uwagę stosunek mocy do masy, wg. mnie miała z nim jak najbardziej szanse. Jeśli jednak było to 2.0 TDI (czerwone I) czyli 140 KM no to niestety, ale chyba wtedy faktycznie kierowca Paska nie wiedział, że w ogóle się z kimś ściga :D Korzystając z okazji podzielę się z Wami moimi dwoma ostatnimi kill-ami, chociaż ostatnio to ja stawałem się ciągle ofiarą (Golf V R32 :), jakaś Laguna w kombi :-/ ... etc.

Pierwszy kill miał miejsce na kawałku pseudo autostrady od Piotrkowa Tryb w kierunku Łodzi. Może było to bardziej kopanie leżącego no ale ja nie zacząłem. Otóż jadę sobie spokojnie przepisowo około 130 km/h i widzę w lusterku, że zbliża się do mnie powoli jakiś czerwony pojazd. Trwało to dłuuuższą chwilę nim do mnie dojechał, patrzę czerwony seat (model do 1999 r przed liftem), w środku zapakowany młodzieńcami, kierunek, lewy pas i mnie wyprzedza. Zajęło mu to ze 2 minuty :) Ja jednak nie dałem się podkusić. Gdy już zjechał przede mnie prawie po moim błotniku :-/ widzę, że kopci jak lokomotywa na lekko niebieski odcień, w pewnym momencie dało się odczuć smród spalonego plastiku. Wtedy wiedziałem, że muszę zrobić z nim porządek :evil: . Nawet moja M siedząca obok, na codzień działająca na zasadzie hamulca, ponieważ nie wiedzieć czemu nie trawi takich wybryków stwierdziła, że trzeba go jak najszybciej wyprzedzić :D Co też uczyniłem, do 150 km/h jeszcze walczył, przy 170 km/h dał sobie spokój i został tylko przykrym wspomnieniem w moim lusterku :)

Druga sytuacja miała miejsce w zeszłą sobotę w Piotrkowie Tryb na wylotówce na Bełchatów w okolicach Galerii (chyba Echo). Dojeżdzam na światła, prawym pasem, staję pierwszy, obok mnie znów seat tym razem śliwkowa cordoba, model ten sam co poprzednio. Nie miałem najmniejszych zamiarów na wyścigi. Czekam spokojnie zielone, ruszam, delikatnie jedynka, zmiana na 2 i nagle słyszę wyjąca cordoba zaczyna mnie mijać :eh: W środku dwóch młodzieńców z lekkim uśmieszkiem patrzących na mnie z pogardą, lekko mnie odstawił nim opanowałem zdziwienie, lecz moja reakcja była błyskawiczna, 2 do końca 6 tys rpm zmiana na 3 jestem w jego połowie, ale on nie daje za wygraną, 3 do końca już jestem lekkko przed nim, zmiana na 4 i robię z niego pośmiewisko, na końcu zajmuję jego pas, ponieważ droga tam, a zwłaszcza prawy pas jest koszmarnie dziurawy, na końcu ja zjeżdzam na autostradę a on jedzie prosto na Bełchatów, spokojnie prawym pasem :D Nie mam pojęcia co seaty miały pod maską bo nie miały żadnych oznaczeń, myślę jednak że udało mi się utrzeć nosa jednemu i drugiemu. W rodzinnym pojedynku 2:0 dla Skody :)


11.04.2011, 11:24
Zobacz profil

Dołączył(a): 30.09.2010, 07:11
Lokalizacja: Łódź
Posty: 226
Podziękował: 4
Pomógł: 1

Silnik: BXW-1.4 16V 85KM
Samochód: Fabia II Combi FL
Rok prod.: 2010
Województwo: łódzkie
Post Re: Kills: road&street
BTW przepisowo autostrada 140km/h:]
Golf VI kombi (1.6 TDI 105KM) vs Fabia II kombi (1.6 TDI 105KM )
ot taki przypadkowy kill
wracając do domu w tym tyg. ustawiłem się obok golfa na prawym pasie. koleś sam jechał więc nie sądziłem że będzie coś cudował kombinował. więc ruszyliśmy spokojnie no niestety okazało się że koleś w bardzo perfidny sposób zajechał mi drogę ( musiałem ostro hamować ) potem co chwila przyhamowywał przede mną
po tym zdarzeniu spotkaliśmy się na kolejnych światłach troszkę mnie wkurzył i wiedziałem że będzie ściganie (poza tym mój satanistyczny nr :] tak jakoś ich prowokuje )
więc ruszyliśmy ale dla mnie to była raczej lawina śmiechu jak wyścig.
1 delikatnie i powoli ruszyłem. ależ co to golf ruszył szybciej ode mnie !! :hurra: pod koniec jedynki już byłem w połowie golfa :]
2 gaz do dechy równam się z kierowcą popatrzyłem z politowaniem i zmieniłem na 3 kę
od 3 kierowca golfa mógł tylko patrzeć jak się od niego oddalam pod koniec 3 ki odległość miedzy mną a śmiesznym kierowcą golfa byłem o całą długość auta z przodu.
ityle. ja na następnym skrzyżowaniu skręciłem w prawo a on zapier.. dalej prosto.

_________________
Profil poniżej 40 to nie opona to prezerwatywa chroniąca nasze dobro :]
Wheel-Whores.com


16.04.2011, 08:58
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 08.06.2010, 12:58
Posty: 26
Podziękował: 4
Pomógł: 0

Silnik: BLS-1.9 TDI 105KM
Samochód: Fabia Sportline
Rok prod.: 2007
Województwo: świętokrzyskie
Post Re: Kills: road&street
Pietrass23 napisał(a):
BTW przepisowo autostrada 140km/h:]


Dokładnie, ale tym bardziej 130 km/h jest przepisowe ;) 140 km/h to max jakim można się poruszać, "nie poruszając" przepisów ;)


16.04.2011, 19:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29.10.2009, 21:58
Lokalizacja: prowincja
Posty: 12700
Podziękował: 189
Pomógł: 403

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: 1Z5/K12
Rok prod.: 2012/2005
Województwo: podkarpackie
Post Re: Kills: road&street
Pietrass23 napisał(a):
Golf VI kombi (1.6 TDI 105KM) vs Fabia II kombi (1.6 TDI 105KM )


A czy w tym golfie to nie było czasem 90km? No i jest (zauważalnie) cięższy i większy od fabii...

_________________
O ślepych za dnia: http://tinyurl.com/jenvmux
Proste jedzenie: https://prostejedzenieblog.wordpress.com
Skrót od tysiąca to "tys.", a nie "tyś". "Tyś" znaczy "ty jesteś".


16.04.2011, 19:50
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): 30.09.2010, 07:11
Lokalizacja: Łódź
Posty: 226
Podziękował: 4
Pomógł: 1

Silnik: BXW-1.4 16V 85KM
Samochód: Fabia II Combi FL
Rok prod.: 2010
Województwo: łódzkie
Post Re: Kills: road&street
weuek napisał(a):
A czy w tym golfie to nie było czasem 90km? No i jest (zauważalnie) cięższy i większy od fabii...


zauważalnie jest cięższy. ale mógł się nie sadzić. A w wersjach highline nie ma silników 90KM.

_________________
Profil poniżej 40 to nie opona to prezerwatywa chroniąca nasze dobro :]
Wheel-Whores.com


18.04.2011, 06:10
Zobacz profil GG
Ekspert CAR SPA
Ekspert CAR SPA
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12.08.2010, 05:18
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 1960
Podziękował: 7
Pomógł: 68

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Chrysler T&C
Rok prod.: 2015
Województwo: mazowieckie
Post Re: Kills: road&street
neo007303 napisał(a):
Witam. Jeśli Pasek był 2.0 TDI (srebrne TDI) czyli 110 KM to Fabka biorąc pod uwagę stosunek mocy do masy, wg. mnie miała z nim jak najbardziej szanse. Jeśli jednak było to 2.0 TDI (czerwone I) czyli 140 KM no to niestety, ale chyba wtedy faktycznie kierowca Paska nie wiedział, że w ogóle się z kimś ściga :D


To byl najnowszy Passat 2.0TDI legitymujacy sie moca 140KM. Wiedzial z kim sie sciga, kazdy bieg krecil do konca obrotow (slyszalem, bo mialem otwarty szyberdach).
Wczoraj skillowalem Passata 1.9TDI 110KM. Zostal jeszcze bardziej w tyle niz ten nowszy model. :)

_________________
Rallye Green
Kosmetyka aut


18.04.2011, 23:07
Zobacz profil

Dołączył(a): 30.09.2010, 07:11
Lokalizacja: Łódź
Posty: 226
Podziękował: 4
Pomógł: 1

Silnik: BXW-1.4 16V 85KM
Samochód: Fabia II Combi FL
Rok prod.: 2010
Województwo: łódzkie
Post Re: Kills: road&street
krd napisał(a):
To byl najnowszy Passat 2.0TDI legitymujacy sie moca 140KM. Wiedzial z kim sie sciga, kazdy bieg krecil do konca obrotow (slyszalem, bo mialem otwarty szyberdach).
Wczoraj skillowalem Passata 1.9TDI 110KM. Zostal jeszcze bardziej w tyle niz ten nowszy model. :)

Popieram :) Fabie II hatch z 1.2 TSI 105KM chodzą bardzo ładnie i jestem przekonany o tym.
co do Passatów. to 2.0 TDI 140KM w wersji combi równo z nimi idę po pewnej modyfikacji mimo że mam 17" ale jeszcze mocy nie mierzyłem (pewnie na dniach to zrobię)

_________________
Profil poniżej 40 to nie opona to prezerwatywa chroniąca nasze dobro :]
Wheel-Whores.com


19.04.2011, 11:17
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.01.2011, 12:23
Lokalizacja: Lublin
Posty: 135
Zdjęcia: 0
Podziękował: 5
Pomógł: 5

Silnik: CBZB-1.2 TSI 105 KM
Skrzynia: MAB - 5b.
Samochód: szybszy bo bez klimy
Rok prod.: 2011
Województwo: lubelskie
Post Re: Kills: road&street
To ja opisze swój ostatni wyścig jak jeszcze miałem Civica.
Zatrzymuje się na czerwonym na lewym pasie.Za chwile staje obok piękne BMW 3 drzwiowe nie znam modelu nie moja półka cenowa.Udaje że nie widzę gościa zapala się zielone daje delikatnie gazu i w podłogę,przeciwnik zostaje parę długości.2 bieg beema wyraźnie przyśpiesza i zaczyna mnie dochodzić.3 bieg gość wyrównał do mojej maski patrze przez szybę a tam Krzysztof Cugowski uśmiecha się i kiwa z uznaniem głową :) .

_________________
Życie pędzi jakTSI

Obrazek


19.04.2011, 21:16
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 360 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL