Teraz jest 26.04.2024, 14:40



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 360 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna strona
Kills: road&street 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 25.05.2005, 20:17
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 162
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Samochód: Octavia kombi 1.8 TSI DSG
Rok prod.: 2009
Województwo: mazowieckie
Post 
To ja po prostu wstawię listę ciekawszych "ofiar" z ostatnich dni :twisted:

Focus 2.0 (sam tego chciał :lol: ) Passat 1.8T (+soft), Signum V6 (łatwo poszło), Accord Type-S (całkiem ładne jeździ), 325 e46 (tu było ciężko)... ciąg dalszy nastąpi :mrgreen:

_________________
. Jarek


09.10.2005, 09:47
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
a ja dzis w miejscowosci Skepe "spalilem" golfa II.Mianowicie, jak jechalem za gosciem to predkosc na budziku wachala sie 100-110. Odcinek prostej miedzy zakretami, lekko z goreczki ja po kierunku aon depie tak ze nie ma mozliwosci zakoczyc manewru przed zakretem, na domiar zlego wyskakuje mi bialy audik na frontala. No to ja w heble -a bylem rowno z gosciem i gdyby nie audica to bym go polknal przed zakretem ,no na budziku i on i ja mielismy po 140, jak depnalem ( z lekkim piskiem) to gosc tez se przyhamowal. Wtedy mnie qrwica wziela!
OOO - mowie, -Spale cie chuliganie zlamany! No i zaczelo sie, u mnie goraczka i qrwica na maxa. U goscia i jego synka satysfakcja ze go nie wzialem na tamtej prostej. No ale odcinek prostej gosc szykuje sie do wyprzedzania, ja redukszon do 4 by fabka na obroty poszla i zyskala max moment ;) no i zaczyna sie.. on kierunek, ja kierunek, on kopci jak smok wawelski , ja na 4 siedze mu na zderzaku, dlugie, kierunek i wale go bez ogrodek na podwojnej ciaglej, zmietkl przy 140 tym swoim zlomem a ja wqrwiony i uradowany polecialem dalej swoje 160 :] nie ma to co tamto ale mnie wkurzaja tacy debile!!
ponadto tanio skory nie sprzedalem mierzac sie z passatem TDI po FL, nowa Vectra, TransAlpik i paru leszczy ktorzy najpierw wyprzedzili przy 120 a pozniej jechali 100-110 :-/ zalosne.
no to tyle z radosnej drogi nr. 10 :)


09.10.2005, 17:05

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Jadę sobie dziś Łoszingtona w kierunku ronda wiatraczna i na światłach zatrzymuje sie Honda accord. W środku dwóch gości ok 20-25 lat. Kierownik poprosił o ściganko bo zobaczył że całkiem dynamicznie odjechałem spod poprzednich świateł. Czekamy na zielone i ogień, ja jak zwykle sie troche zagapiłem i hondka wyskoszyła mi ze 2 długosci przez maske, nie wyłączyłem ASR i autko mi troche zdławiło. Na dwójce pod koniec zacząłem ją dochodzić i na trójce ładnie ją wyminąłem i odszedłem troszkę, niestety przy ok 130 trza było hamować bo rondko się zbliżało w moim kierunku. Autko to była Honda Accord Tourer 2.4 190KM 8,4 do 100 (wiem, bo zapytałem sie kierownika jaki silnik :) ). Pozdrawiam kierownika Hondy :)


12.10.2005, 16:20

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Brawo SEBA !!

Ja dzis jade na Katowickiej i w nadarzynie na swiatlach w strone janek stanalem na prawym pasie liczac na to ze ktos sie bedzie chcial scigac ;P (udalo sie :hurra: ) podjechal mlody kolo 20-24 lata Honda Civic 1.6 120 konna (dowiedzialem sie pozniej jak sie go zapytalem na parkingu w jankach ;p ) wiec na jedynce rowno zasadzilem 2-3 i koles powachal rope... :lol: :lol: a gazowal na swiatlach swoim ala Mugenem jak nie wiem co ;)...


12.10.2005, 18:03

Dołączył(a): 14.01.2005, 11:59
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 990
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: AZL-2.0 8V 115KM
Rok prod.: 2004
Województwo: mazowieckie
Post 
Theghost czy to nie była przypadkiem biała Honda z czerwonymi najklejam ipo bokach.

_________________
Skoda Fabia JOY EDITION


13.10.2005, 07:59
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post Re: Kills: road&street
McsEb napisał(a):
Cóż to za silnik mógłbyć, od razu w domu poleciałem sprawdzić co te autka mają, jest 1,6 110KM i i jakiś diesel 2.0 115KM, obydwa autka mają ok 10,5 do setki więc to raczej nie to a słyszałem że tego dieselka chyba nie można czipnąć.
1.6 przy dobrym kierowcy robi średnią-górną 9 do setki, d4d w serii to żaden ścigant więc to raczej nie to,
d4d można chipnąć i ludzie to robią ale głównie od rav4 w wzwyż w innych modelach to raczej nie spotykane

McsEb napisał(a):
Jest jeszcze T-sport 1,8 192KM 8,4s do setki, czyzby to było to ?? To autko wazy troszke ponad 1200kg więc może... chmm ???
TS są tylko w wersji HB
wyglądają jak cywilne z zewnątrz widać tylko obniżony zawias, czerwony napis toyota, znaczek TS na grillu, kosmetyczny spojler nad tylną szybą i to co w nocy najłatwiej zauważyć to bursztynowo-czerwone zegary

być może ten opis pozwoli Ci się zorientować :-)


btw
na wólkę przyjeżdżają bodajże we wtorki TS z corolla club - więc można będzie się spróbować - część z nich jest dłubana ale serie też są


13.10.2005, 12:37

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Warp: 1,6 to na pewno nie była skoro wysoką 9 robi to ja mam 3 sek szybciej :). Ta tojka była tak troche wolniejsza do paczki ode mnie więc najbardziej pasuje mi TS skoro ludzie na forum corolli mówią ze można nią zrobic 7,5 do setki. Niestety widziałem ją głównie z boku i z przodu w lusterku, nie miałem jak przeczytac co miała na klapie.


13.10.2005, 13:10

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
McsEb napisał(a):
Warp: 1,6 to na pewno nie była skoro wysoką 9 robi to ja mam 3 sek szybciej :).

to zależy przy jakiej prędkosci zaczeła Ci odpadać - myślę, że prawie do końca II poszły by równo bo T mają bardzo silne niskie biegi potem nie ma się czemu dziwić skoro masa aut ta sama a Ty masz prawie 90% mocy więcej ;-)

ale przyznasz chyba, że spotkanie na jednych światłach dwóch cichociemnych aut o takiej mocy to rzadkość


McsEb napisał(a):
Ta tojka była tak troche wolniejsza do paczki ode mnie więc najbardziej pasuje mi TS skoro ludzie na forum corolli mówią ze można nią zrobic 7,5 do setki. Niestety widziałem ją głównie z boku i z przodu w lusterku, nie miałem jak przeczytac co miała na klapie.
bardzo możliwe


13.10.2005, 13:18

Dołączył(a): 17.05.2005, 15:27
Lokalizacja: Premium-Car-Care.pl
Posty: 219
Podziękował: 0
Pomógł: 8

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Samochód: byÂła Fabia MR`05
Rok prod.: `04
Województwo: mazowieckie
Post 
MisiekWAW napisał(a):
Mr. Green Przy Al. Solidarności wpadam na pole position na prawym, Volvo za mną Twisted Evil Żółte, startuję pełnym ogniem, Volvo za mną... zjeżdża na środkowy... 2ka jest za mną Razz 3ka jest za mną ale im bliżej 4ki tym Volvo bliżej Confused Przechodzi mnie... ogladam znaczek.... T5 Shocked



Też takiego trafiłem troche mnie zlekceważył a później miał dziwną minę :mrgreen:

_________________
Premium-Car-Care
mobile: +48 505 904 409
http://Premium-Car-Care.pl
mail: biuro@Premium-Car-Care.pl


29.10.2005, 12:18
Zobacz profil WWW GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Dziś na trasie trafiłem na volvo s60 2,5T 210KM AWD. Gość ostro cisnął, najpierw on za mną jechał i nie mogłem mu za bardzo uciec, no może tak z pół auta, potem mnie wyprzedził i ja za nim poleciałem, przy wyprzedaniu innych autek to go lekko doganiałem. Potem była długa prosta i gosc wcisnął tak przy 100km/h na maxa, cały czas mu siedziałem na dupie. Jadąc jakies 10 metrów za nim gaz do dechy i do 180km/h nie zmniejszał ani nie zwiększał sie dystans między nami. Widziałem jak sie cały czas patrzył w lusterko w trakcie przyspieszania na prostej :) Generalnie był remis z lekka przewagą moją przy mniejszysz prędkościach. Potem zwolniłem do 120 i sobie odpusciłem, zeby nie było ze 180 latam po trasie na codzień :)


01.11.2005, 22:15

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Dawno temat nie poruszany :) no ale.. ja dzis sie wypowiem :
wczoraj zjadlem na trasie Honda Civic 1.4i ( malo jej nie staranowalem jak zaczela wyprzedzac tira w tempie zolwim)
Nissan almera (niestety nie odczytalem jaki silnik to cos mialo) - podobna sytuacja tyle ze wyprzedzalismy autobus - ja zawsze bylem jako 4 osobowka za autobusem :) cos ludzie nie umieja wciskac gazu albo nie umieja wykorzystac mocy auta.
az interesuje mnie mina tych kolesi w "Japoncach" gdy widza ze ich tak zjechala Fabia :]


27.12.2005, 12:12

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Darku.
To jak takie KILLE robisz, to ja dodam tylko, że wczoraj wracając z Elbląga w ten sam sposób skillowałem Audi A6 2,7 TUBRO :!: benzyna :devil: :devil: :devil:
Co prawda, sądze, że gdyby koleś chciał to by mnie wciągnał jedną dziurką od noca i wypluł swoim jednem z dwuch wydechów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ale za to prawdziwy kill był już w Gdańsku na światłach.
Ja stałem na prawym pasie w aucie żona dziecko w foteliku i załadiowany bagażnik, a po naszej lewwej stronie Lanos z jednym killerem.
Pech chciał, że na skrzyżownaie wjechał i skręcił na mój pas autobus.
Facio widzac to ( a mi nawet do głowy nie przyszł się z nim ścigać) przesadził na śliskiej powierzchni z ruszaniem i odrazu jego koła straciły przyczepność tak, że ja słysząć (nie widzać) to gaz puściłem chwilke przed oddcięciem i zapiłem dwujkę. W ten sposób zdobyłem pozycje lidera i zdążyłem przed nim na jego pas, gdzie następnie schowałem się po wyprzedzeniu autobusu.
Na nastęnych światłąch klient już się tak nie ścigał ze mną :mrgreen: co mnie zupełnie nie dziwi, bo po ruszeniu znowu został o długośc Lanosa z tyłu, a na nastęnych ja już skręcałem i klien nawet mi ładnie mrugnął dziekując kierunkami :)

..

A wracając do starego killa, to jakis miesiac temu stałem na ul. Grunwaldzikiej i na światłach ze mną BMW 3xx i Avensis 2,0d 116KM + box. Ruszamy ze świateł, ja pierwszy po chwili, BMW za mną i Avesis też. Wrzócam na 2. bieg ja już drugi Avensis przedemną.
Jak dojechaliśmy do nastęnych świateł, to ja zanowu pierwszy ruszyłem BMW przegrało z nami :!:
Na 3 otworzyłem okno i pogadałem z klientem z Avesisa i zaprosiłem go na forum (diesla). Gość niedawno kupił tą avesis i ma super zrobioną. Dodał 17" felgi jakieś spojlerki i przyciemnił szybki. Naprawde super wygląda. Co do silnika jego, to nie miałem szans, bo bo dodaniu boxa w Waraszawie wyszło na hamowni, ze ma ponad 140KM :!:
No ale dzielny byłem do 140km/h... a potem już ns światła ;)
Szkoda, ze nie ma turbo choć wolał bym TDi :devil: :devil: :devil:


27.12.2005, 12:53

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Brawa dla obu Panów:)
A ja niczym nie moge sie pochwalić, bo na trasie to spotkałem w ciągu ostatnich kilku miesięcy tylko jedno volvo 2.5T 210KM z kórym szlismy równo, a tak to nic z czym mógłbym sie poscigać. No zupełnie nic. A w miescie zanim mi sie silnik dobrze rozgrzeje to juz jestem na miejscu.


27.12.2005, 13:17

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
McsEb napisał(a):
Brawa dla obu Panów:)
A ja niczym nie moge sie pochwalić, bo na trasie to spotkałem w ciągu ostatnich kilku miesięcy tylko jedno volvo 2.5T 210KM z kórym szlismy równo, a tak to nic z czym mógłbym sie poscigać. No zupełnie nic. A w miescie zanim mi sie silnik dobrze rozgrzeje to juz jestem na miejscu.
Wiesz co..
Ja bym się z chęcią z Tobą zamienił na 1:1 na samochod
:hurra: :hurra: :hurra:


27.12.2005, 14:11
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.06.2005, 06:18
Lokalizacja: Poznań
Posty: 1415
Zdjęcia: 7
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: BKY-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2004
Województwo: wielkopolskie
Post 
temat dawno nie poruszany :mrgreen: . A mi się przydarzyła ostatnio dosyć zabawna historia. Byłem już niedaleko od domu gdy na światłach stanęła obok mnie Kia Picanto. W środku dwóch młodych pacanów, na lusterku przewieszone dwie wielkie kości do gry. Zerknęli na mnie i widać było na ich twarzach ten grymasik, że zaraz objadą krawaciarza w okularkach w kombiaku (na tylnych siedzieniach dwa foteliki dziecięce, normalnie piernik do objechania). Boże, jak oni piłowali tą Kię jak dałem po garach na światłach... Nie dali rady, bo wujek przycisnął po obrotach i nie było zmiłuj :devil: ... Do domu wracałem ze śmiechem na ustach. Zupełnie nie wiem czemu... :wink:


16.02.2006, 10:41
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 360 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL