Teraz jest 26.04.2024, 17:07



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 360 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Następna strona
Kills: road&street 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Hehe :)) tak zrobilem hamowanko i wyszlo 143 KM i 306 NM no i narazie 8.5 seq do 100km/h . Chcialbym wymienic turbo np od glofa IV 130 konnego ja mam silnik o oznaczeni ALH wiec powiedzli mi w Seacie ze podobno wejdzie ale wiesz podobno a na pewno to jest wielka roznica.. Moze masz kogos z kim mozna bylo by porozmawiac a ten temat ??


26.04.2006, 09:38

Dołączył(a): 13.01.2006, 10:43
Lokalizacja: W-wa
Posty: 753
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: LR Defender 90 300tdi
Rok prod.: 1994
Województwo: mazowieckie
Post 
Dziś na S ścigałem się kontrolnie z golfikiem 3 2.0 115KM podłubanym (wałek, wydech, regulowane kółko rozrządu, dolot itp, jutro bedzie na tym setupie startować na SSS) i wydłubanym go dołej blachy. Ja ze wszystkim na pokładzie. Powiem tak: jeszcze z nikim nie szedłem tak idealnie równo, 2 razy pojechaliśmy, za pierwszym razem kolega wystartował ciutke wcześniej i od 0-160 szlismy praktycznie idealnie równo, jedynie podczas drugiego ścigania troszkę przeciągnąłem trójkę i wysunąłem się o pół auta do przodu przy 135km/h. Lubię takie wyrównane pojedynki :)


30.04.2006, 13:25
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.03.2005, 01:03
Lokalizacja: Chomiki - Warszawa
Posty: 1382
Podziękował: 0
Pomógł: 4

Silnik: AZQ-1.2 12V 64KM
Rok prod.: 2004/2005
Województwo: mazowieckie
Post 
TheGhost ;) prosze nie robic OT ;) wszelkie pytania apropos turbo i innych modach prosze przeniesc do technicznego.
Dziekuje za uwage :D
:bum:


30.04.2006, 16:40
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Ja, z racji stylu jazdy, miałem mnóstwo takich pojedynków, zarówno wygranych jak i przegranych... Żeby więc nieco ożywić temat opiszę tu sytuacje o dużej dozie adrenaliny...

Ruszam jak co rano z Bemowa, ruch malutki, do skrzyżowania Górczewska/Powstańców dojeżdżam na luziku stoję na lewym, na prawym staje mondeo koleś około 50, typ gównianego businessmana :) z lachonkiem koło lat 30 - zadbanym, w typie kochanka/sekretarka :D. I kolo gazuje, myśle fajnie będzie. Światła, ogień, 1,2,3,4 na światłąch przy Czumy jestem 3 długości przed nim... Gość prezentuje 0 techniki, najpierw ciśnie gaz do oporu a potem zmiana biegu zabiera mu z sekundę :) Nic to... Światła, ogień, 1,2,3,4,5... Dojechałem do Człuchowskiej ustawiam się na pasie do skrętu w prawo, koleś staje (po 7 sekundach :) na środkowym (jazda prosto), patrzy na mnie z mordem w oczach i coś gada do lachonka, ta się śmieje... Światła, skręcam w Człuchowską na prawy pas a kolo ze swojego, w tłustym dupsku mając przepisy skręca i ładuje sie na lewy... O, ty taki owaki- myślę - tak się bawić nie będziemy... Korzystajac z podstawowych praw geometrii (krótsza trasa po wewnętrznej) zajeżdżam mu trasę tak ze prawie trawnik i moczenie w portki zaliczył i... zwalniam do 40km/h. Kolo zatrąbił, dał na prawy pas i dociska... To ja też rura :) Tu nie znającym Warszawy trzeba wyjaśnić że Człuchowska to idealna trasa na drag tylko ma 2 niebezpieczeństwa, po pierwsze z lewego pasa często goście skręcają na rozlicznych skrzyżowaniach i trzeba uważać by się komuś nie wbić, po drugie od 2/3 długości trasy na poboczu prawego pasa parkują samochody więc trzeba albo wbić sięna lewy albo próbować prawym licząc się z możliwoscią utraty lusterka :) No więc jedziemy, ja lewym, on prawym, łeb w łeb. Koleś widząc że prawym przez wspomniane samochody nie da rady po prostu wrzucił kierunek i mnie podjeżdża z boku... Spokojnie go wytrzymałem, odpuścił i jechał grzecznie za mną całą Lazurową. Zapomniałem więc o nim a ten gdy tylko wjechaliśmy na Połczyńską minął mnie prawym pasem, trąbiąc i pokazując mi środkowy palec. O, co za dużo to niezdrowo, walę za nim. Koło Tesco przejechaliśmy na zielonych, a ja zacząłem sięzastanawiać jak go skarcić. Ściganie nie ma sensu, przy jego technice wciagałem go na wstecznym :) wiec pomyślałem: Sprawdzimy jaki jesteś taki twardy przy lachonku... I na światłach w Jawczycach staję za nim, wysiadam i idę do niego... Wytrzymał nerwowo do momentu kiedy znalazłem się na wysokości zderzaka, wypruł na czerwonym :mrgreen: Miał jednak pecha bo na światłach w Broniszach zjechałem za nim w lewo ze stratą jakiś 100 metrów, dojeżdżamy to przejazdu kolejowego - zamknięty. Stoimy on pierwszy, ja drugi. I widzę że kolo wzrok przerażony ma utkwiony w lusterko, a lachon w ogóle odwrócony i sięna mnie gapi... Rozgladam się, widzę że jedzie towarowy więc mam jeszcze jakieś 20 sekund :) Odpinam pasy a w tym momencie koleś z rykiem silnika wyrywa przez przejazd :D Pokładając się ze śmiechu, zapiąłem pas i poczekałem na otwarcie szlabanów... Ot taki klasyczny drogowy twardziel :D


25.05.2006, 10:36
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.03.2005, 01:03
Lokalizacja: Chomiki - Warszawa
Posty: 1382
Podziękował: 0
Pomógł: 4

Silnik: AZQ-1.2 12V 64KM
Rok prod.: 2004/2005
Województwo: mazowieckie
Post 
Ja ostatnio bylem swiadkiem jak to niejaka FABIA koloru zlotego zjechala Paska TDI :] gosc sie ostro pocil zeby cos zdzialac z fabka.. niestety polegl :)...


25.05.2006, 11:25
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
pkacz napisał(a):
Zapomniałem więc o nim a ten gdy tylko wjechaliśmy na Połczyńską minął mnie prawym pasem, trąbiąc i pokazując mi środkowy palec. O, co za dużo to niezdrowo, walę za nim. Koło Tesco przejechaliśmy na zielonych, a ja zacząłem sięzastanawiać jak go skarcić. Ściganie nie ma sensu, przy jego technice wciagałem go na wstecznym :) wiec pomyślałem: Sprawdzimy jaki jesteś taki twardy przy lachonku... I na światłach w Jawczycach staję za nim, wysiadam i idę do niego... Wytrzymał nerwowo do momentu kiedy znalazłem się na wysokości zderzaka, wypruł na czerwonym :mrgreen: Miał jednak pecha bo na światłach w Broniszach zjechałem za nim w lewo ze stratą jakiś 100 metrów, dojeżdżamy to przejazdu kolejowego - zamknięty. Stoimy on pierwszy, ja drugi. I widzę że kolo wzrok przerażony ma utkwiony w lusterko, a lachon w ogóle odwrócony i sięna mnie gapi... Rozgladam się, widzę że jedzie towarowy więc mam jeszcze jakieś 20 sekund :) Odpinam pasy a w tym momencie koleś z rykiem silnika wyrywa przez przejazd :D Pokładając się ze śmiechu, zapiąłem pas i poczekałem na otwarcie szlabanów... Ot taki klasyczny drogowy twardziel :D
:hysterical: :hysterical: :hysterical: łzy w oczach miałem :hysterical: :hysterical: :hysterical: ja narazie skilowalem tylko felicję 1.3 i golfa 1.6 bo silniczek na dotarciu :eh: i trochę koników mało :mrgreen:


25.05.2006, 12:04

Dołączył(a): 14.01.2005, 11:59
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 990
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: AZL-2.0 8V 115KM
Rok prod.: 2004
Województwo: mazowieckie
Post 
darecki napisał(a):
Ja ostatnio bylem swiadkiem jak to niejaka FABIA koloru zlotego zjechala Paska TDI :] gosc sie ostro pocil zeby cos zdzialac z fabka.. niestety polegl :)...


HMMMM ciekawe kto to taki :hurra:

_________________
Skoda Fabia JOY EDITION


26.05.2006, 11:05
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.04.2006, 21:53
Lokalizacja: Będomin
Posty: 714
Zdjęcia: 0
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Mercedes W211
Rok prod.: 2002
Województwo: pomorskie
Post 
ja ostatnio trenowałem w niemcach na autostradzie ojca skode superb 130KM diesel kórcze to ma kopa 220 km więcej nie dało radę bo moi pasażerowie mi nie dali a możliwości były nawet mercedes c klase wymięk :devil: :devil: :devil:

_________________
ELEGANCE +XENONY I CIEMNE SZYBKI


26.05.2006, 18:26
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.04.2005, 08:28
Lokalizacja: EL
Posty: 1088
Podziękował: 0
Pomógł: 24

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: 3.0d
Rok prod.: 2004
Województwo: łódzkie
Post 
lilo napisał(a):
nawet mercedes c klase wymięk


mysle ze kierowcy psycha siadla a nie merc wymiekl
bo taki merol chyba nie ma 130hp na dzien dobry

_________________
Danger.It's the Ranger!
A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany...
jak mamy diesla po chipie to trakcji szukamy...


26.05.2006, 22:18
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 25.05.2005, 20:17
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 162
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Samochód: Octavia kombi 1.8 TSI DSG
Rok prod.: 2009
Województwo: mazowieckie
Post 
Yogi napisał(a):
lilo napisał(a):
nawet mercedes c klase wymięk


mysle ze kierowcy psycha siadla a nie merc wymiekl
bo taki merol chyba nie ma 130hp na dzien dobry


C 200 CDI - 122 KM

_________________
. Jarek


26.05.2006, 23:35
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.04.2006, 21:53
Lokalizacja: Będomin
Posty: 714
Zdjęcia: 0
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Mercedes W211
Rok prod.: 2002
Województwo: pomorskie
Post 
Yarek ile twoja maszyna weźnie na maxa też ma takiego kopa ???

_________________
ELEGANCE +XENONY I CIEMNE SZYBKI


27.05.2006, 08:43
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 25.05.2005, 20:17
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 162
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Samochód: Octavia kombi 1.8 TSI DSG
Rok prod.: 2009
Województwo: mazowieckie
Post 
lilo napisał(a):
Yarek ile twoja maszyna weźnie na maxa też ma takiego kopa ???


Moja "maszyna" ma bardzo krótką skrzynię, co ogranicza Vmaxa - przy 200km/h (do których dochodzi raczej szybko) mam już ~4000 obrotów. ~230 km/h to już właściwie koniec obrotów na 6 biegu.

_________________
. Jarek


27.05.2006, 11:40
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.04.2006, 21:53
Lokalizacja: Będomin
Posty: 714
Zdjęcia: 0
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Mercedes W211
Rok prod.: 2002
Województwo: pomorskie
Post 
ja moją fabką najszybciej leciałem 190km/h ale było z górki bo na prostej pewnie nie wiecej jak 180km/h nie wiem tak myśle ponieważ 160 idze bez bulu .

_________________
ELEGANCE +XENONY I CIEMNE SZYBKI


27.05.2006, 13:29
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.03.2005, 01:03
Lokalizacja: Chomiki - Warszawa
Posty: 1382
Podziękował: 0
Pomógł: 4

Silnik: AZQ-1.2 12V 64KM
Rok prod.: 2004/2005
Województwo: mazowieckie
Post 
haaaaa dzis mialem drobny streetracing :)...
wyjezdzam wieczorna pora na zakupi...pacze a tu fabka smignela mnie przed nosem... akurat jechala w tym kierunku co ja chcialem wiec smignalem za nia... swiatla ja przystopowaly wiec moglem sie do niej zblizyc...gosc w fabce widze ze przyciska...80..90 :)mmm mowie no to lets ROCK :D i buta za nia... nie widzialem znaczka bo czymalem bezpieczna odleglosc co by nie zakonczyc wyscigu na tylnej klapie fabianki :)... na pokladzie sciganej fabiany 4 osoby, passazer na tyle non stop odwrocony do tylu (moze ma skolioze ;)) i paczy jak to ja go scigam... na swiatlach przy lidl (powstancow/conrada) zblizam sie na tyle do fabki by moc zobaczyc ze to TDI :)) "oooooo, no to bedzie frajda" mowie :) i szpula za nia... na odejsciu gosc lapal przewage, ale pozniej ja tracil :) moja benzin nie odpuszczala.... wygladalo to tak jakbym ja sie spoznial z dawaniem gazu a pozniej juz utrzymywal za nim bezpieczna odleglosc...
niestety caly rajd zakonczyl sie na wysokosci carefure, za duzy ruch byl na ulicy i slimaki poblokowaly wszystkie pasy tak ze zrownalismy sie i czekalismy na stosowna okazje...niestety fabka skrecila do carefure a ja lecialem dalej... poslalem kierownikowi thnx swiatelkami i polecialem dalej swoje... szkoda szkoda :) bo ciekawie sie zapowiadalo.... mam nadzieje ze kierownik z fabianki zauwazyl napis na szybie i nie omieszka odnalezc mojego scigacza ;)...


28.05.2006, 20:23
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.04.2006, 21:53
Lokalizacja: Będomin
Posty: 714
Zdjęcia: 0
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Mercedes W211
Rok prod.: 2002
Województwo: pomorskie
Post 
darecki napisał(a):
mam nadzieje ze kierownik z fabianki zauwazyl napis na szybie i nie omieszka odnalezc mojego scigacza ...


a co masz za napis na szybie ???

_________________
ELEGANCE +XENONY I CIEMNE SZYBKI


28.05.2006, 20:48
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 360 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL