Teraz jest 19.04.2024, 21:45



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Uwaga na "serwis" Skody Gal ZEKO w Łodzi 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15.05.2009, 18:49
Lokalizacja: Oława
Posty: 159
Podziękował: 5
Pomógł: 0

Silnik: BBZ-1.4 16V 101KM
Skrzynia: inny model
Samochód: Fabia kombi COMFORT
Rok prod.: 2004
Województwo: dolnośląskie
Post 
Witam
Cytuj:
...Taa.. w gadce naród mocny...

... nic dodać , nic ująć.
Cytuj:
Witam Forumowiczów, Jestem nowym uzytkownikiem zarówno Fabii jak i na tym forum ale dzieki cennym rada jakie tutaj znalazłem, chciałbym podzielic się z wami moimi uwagami dotyczacymi nieuczciwego pseudo serwisu Skody w Łodzi (PPHU GAL ZEKO ul. Polna 8) ....


Zamiast rozpisywać się na lewo i prawo trzeba było wziąść fakturę za wykonaną ,,usługę'' i zgłosić reklamację. :czytaj:

...mam nadzieję , że PPHU GAL ZEKO po tym incydencie ,,prześwietli'' swoich pracowników i zrobi na warsztacie porządek.
ASO odwiedzam tylko w skrajnych przypadkach - wystawiają ,,nieziemskie'' kwoty na fakturach .... ale ponoć nazwa (AUTORYZOWANA) zobowiązuje !!!. :eh:


03.05.2010, 09:30
Zobacz profil
Ekspert Techniczny
Ekspert Techniczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01.02.2009, 20:30
Lokalizacja: Świetochłowice
Posty: 5407
Podziękował: 167
Pomógł: 520

Silnik: AXR-1.9 TDI 101KM
Skrzynia: GGV - 5b.
Samochód: Ambiente
Rok prod.: 05.2007
Województwo: śląskie
Post Re: Uwaga na "serwis" Skody Gal ZEKO w Łodzi
truskawa napisał(a):
jest ZATKANY KORKIEM OD WINA W KTÓRY WKRĘCONY JEST WKRET taki go płyt karton gips.


Możesz jakieś fotki pokazać? Jestem ciekaw jak to wyglądało. No chyba masz jakieś?

_________________
Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Seat, Audi, VW. 510 150 407


03.05.2010, 19:17
Zobacz profil

Dołączył(a): 30.04.2010, 09:21
Posty: 3
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Województwo: łódzkie
Post 
@UglyJoe: forum odwiedzam od dawna, wcześniej nie czułem potrzeby rejestracji, odpowiedzi na moje pytania zawsze się znajdowały, a sam jestem zielony więc wolę rad nie udzielać. Szukając odpowiedzi na moje pytanie, przypadkowo trafiłem na ten temat i uznałem, że może warto uprzedzić potencjalnych klientów, by nie sparzyli się tak jak ja. Nie wiem jak to wygląda w przypadku truskawki, ale ja jako informatyk nie czuję się konkurencją dla Zeko, a już na pewno nie mam w zwyczaju wymyślać historii tylko po to by komuś życie utrudnić. Nie lubię nieuczciwości i naciągania, dlatego ostrzegałem, ale jak dla mnie możecie sobie tam jeździć codziennie. Chyba nie liczycie, że Pan z Zeko spuści głowę i przeprosi lub chociaż zadeklaruje, że porozmawia z pracownikami na ten temat.

A po co grzebali przy bezpiecznikach? Nie wiem, ale nie od razu było wiadomo, że to pompowtryskiwacz poszedł, więc pewnie szukali, a czy "zapomnieli" włożyć go spowrotem celowo czy nieumyślnie to już nie jestem w stanie powiedzieć. Wiem, że kosztowało mnie to nerwy, czas i pieniądze.


04.05.2010, 11:02
Zobacz profil

Dołączył(a): 02.07.2009, 14:22
Lokalizacja: małopolska
Posty: 217
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Województwo: małopolskie
Post 
Nie chcę tu nikogo osądzać, nie twierdzę również, że wymyśliłeś całą tą historię. Nie gniewaj się jednak, że jestem podejrzliwy - mamy tu sytuację, w której słowo użytkownika zarejestrowanego chwilę przed wysłaniem posta jest przeciwstawiane słowu przedstawiciela oskarżanego warsztatu, a niektórzy tutaj chcą mu z miejsca "nogi z dupy wyrywać". ;)

Peace :browar:


04.05.2010, 13:45
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL