Teraz jest 06.05.2024, 14:19



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
[F1] wzmacniacz 
Autor Wiadomość

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post wzmacniacz
kupilem ostatnio wzmacniacz alpina za 10 euro z kablami i pytanie jest takie jak te kable wprowadzic od aku do srodka ???


07.08.2006, 13:34
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 16.11.2005, 22:07
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 4656
Zdjęcia: 379
Podziękował: 3
Pomógł: 73

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 0000
Województwo: śląskie
Post 
Użyj szukaj bo było

tutaj i tutaj

i może jeszcze gdzieś, ale nie mam czasu szukać.


07.08.2006, 14:34
Zobacz profil

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Słuchajcie czy ktoś może polecić jakiś w miarę przyzwoity wzmacniacz za rozssądne pieniądze ???


10.08.2006, 10:39

Dołączył(a): 13.06.2006, 11:23
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 207
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Samochód: M6'07 CR A+
Rok prod.: 2007
Województwo: mazowieckie
Post 
http://www.voicekraftpolska.pl/index.php?id=13

Mam tą "firemkę" koło siebie - znajomi prowadzą. Więc jak coś Cię zainteresuje, to mogę załatwić bez marży. Nie jest to Alpine - ale też nie kosztuje tyle. Miałem te wzmacniacze w "ręcu", bo robiłem im fotki. ;) Wyglądają solidnie. Niestety nie miałem jak sprawdzić, bo nie korzystam z takich rzeczy.

Osobiście zakupiłem u nich stacjonarne głośniki, komplet (5 szt. i dostałem SUBa za wspomniane wcześniej fotki) za 1000 zł - i naprawdę, jestem w szoku, bo za tą cenę to po prostu wymiatają. Jakby ktoś chciał..... to polecam: http://www.voicekraftpolska.pl/index.php?id=192

_________________
Pozdor Myjk | http://galeria.emide.pl

Obrazek


10.08.2006, 11:40
Zobacz profil WWW GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
No dzięki serdeczne a jak tam u nich ceny w porównaniu z konkurencją ???


10.08.2006, 13:27
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.06.2005, 06:18
Lokalizacja: Poznań
Posty: 1415
Zdjęcia: 7
Podziękował: 0
Pomógł: 3

Silnik: BKY-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2004
Województwo: wielkopolskie
Post 
Gilu napisał(a):
w miarę przyzwoity wzmacniacz za rozssądne pieniądze

musiałbyś trochę doprecyzować, zwłaszcza jaki przedział rozumiesz pod hasłem rozsądne pieniądze.


10.08.2006, 13:37
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Cytuj:
w miarę przyzwoity wzmacniacz za rozssądne pieniądze


Musisz doprecyzować:
-czy ma grac czy napie...lać?
-do jakich głośników?
-ile chcesz wydać?

Wtedy pogadamy...

Jeszcze co do produktów firmy VoiceKraft - ostatnio widzialem na allegro jakies głośniki za 38PLN i ich haslo reklaowe brzmiało: grają jak głośniki za 100-150! :)
Dla każdego gra co innego, dla mnie firmy takie jak voicekraft, boschmann, alphard niestety nie grają :( Co nie oznacza że nie są dla ludzi :) Po prostu w zawoalowany sposób staram się powiedzieć (nie negując ludzi potrzebujacych tylko łupiącego basu - kwestia gustu...) że zanim się kupi głośniki czy wzmaka ze strefy niskobudżetowej (a voicekraft należy niewątpliwie do takiej kategorii) należy je przesłuchać bo może się okazac ze mimo iz "za tą cenę to po prostu wymiatają" to jednak nie spełniają pokładanych w nich nadziei...


10.08.2006, 14:30

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
pkacz napisał(a):
-czy ma grac czy napie...lać?

ma grać
pkacz napisał(a):
-do jakich głośników?

Głośniki bede teżkupował to możecie od razu coś polecić (mam kombi)
pkacz napisał(a):
-ile chcesz wydać?

Myślałem o ok 1,5 tys zł


10.08.2006, 14:44

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Gilu napisał(a):
pkacz napisał(a):
-czy ma grac czy napie...lać?

ma grać
pkacz napisał(a):
-do jakich głośników?

Głośniki bede teżkupował to możecie od razu coś polecić (mam kombi)
pkacz napisał(a):
-ile chcesz wydać?

Myślałem o ok 1,5 tys zł


No i to są konkrety... ;P 1,5 tys na sam wzmacniacz czy na wszystko?
jeśli na sam wzmacniacz to zakręci Ci się w głowie od możliwości wyboru :)
Jeśli na wszystko (bez radia - tego się nie da) to widze dwa wyjścia: Jeśli dasz rade się nieco mocniej szarpnąć (1717PLN) to bierz mPB6 zestaw w essie (essa.com.pl - tu masz cennik zestawów: http://essa.com.pl/gfx/cenniki/178_1zestawy_pb-udim.pdf),
jeśli nie to weź mPB5 i dozbieraj na suba... Ale opłacalniej jest sie szarpnąć ;) W tym zestawie masz świetny wzmak, fantastyczne głośniki na przod i porządny sub... podłącz to do radia i wio... Podony się wydaje zestaw mPB4 ale to pozory - oszzędzasz 80PLN i masz przód o 2 klasy gorszy...

Jesli masz dalsze pytania to wal smiało...


10.08.2006, 18:25

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
pkacz napisał(a):
eśli na wszystko (bez radia - tego się nie da)


Radyjko już mam kenwooda na 4x45

Nie mogę w tej essie znaleźć tego co podałeś

[ Dodano: 2006-08-10, 20:44 ]
Dobra znalazłem .......fajny ten zestawik :lustro: muszę się zastanowić a potem wygłuszyć autko i brać się za zestaw. A słuchaj te głośniki bedą pasowały w oryginalne dziury w przednich drzwiach ??


10.08.2006, 19:26

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Pasują, tylko potrzebne sa dystanse: np. http://www.powe.com.pl/product_info.php ... ucts_id/30

Wiem że ten zestaw (mPB6) to trochę więcej niż planowałeś wydać, ale to zestaw który po dobrym montażu zagra, naprawdę zagra... Powiem tak, głośniki takie same jak moje, sub porównywalny zaś wzmak o klase lepszy... :) Dlatego polecam z czystym sumieniem. Natomiast podałem Ci stronkę Essy dlatego że po pierwsze fajna promocja, prawie 200 zostaje na tłumienie i kable :) po drugie essa to oficjalny dystrybutor powerbassów i nawet mój magik nie dostanie ich nigdzie taniej tylko bierze od nich.

PS. Co to za Kenwood?


10.08.2006, 20:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21.01.2006, 20:52
Lokalizacja: Krościenko nad Dunajcem
Posty: 86
Podziękował: 0
Pomógł: 1

Silnik: AUB-1.4 16V 101KM
Samochód: Octavia 1.9 SDI ;)
Rok prod.: 2002
Województwo: małopolskie
Post 
ja moge ze swej strony doradzić wzamcniacz audio sytem i głośniki audio systme ale komplet bedzie cie kosztował około 2k ale grają naprwade nieźle jesli chodzi o głośniki to musisz pamiętać o jednym nawet najlepsze głośniki bedą grały jak boshmany jak je źle wygrzejesz tzn jak są nowe to przez okres około 40 godzin nie dawać im bassu i niegrać na full po 40 ogdzinach lajtowego słuchania dodawać czadu stopniowo i wszystko bedzie cacy
modele i ceny podam ci później bo w tej chwili z lapka klikam i na nim nie mam wszystkiego

_________________
DJ Gotuje Czy Ty też chcesz abym ci coś ugotował
jeśli tak wyślij pw lub dzwoń 531-342194


13.08.2006, 10:23
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 12 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL