Teraz jest 16.06.2024, 08:08



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
układ wydechowy - katalizator 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 28.05.2012, 19:26
Posty: 34
Podziękował: 3
Pomógł: 0

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 2001
Województwo: dolnośląskie
Post Re: układ wydechowy - katalizator
Echh faceci :D
Jak nie ma znanego napisu znanej firmy, to lipa z założenia i już i koniec i kropka :D

Muszę jeszcze kupić przelotkę do podłączenia radia, ale dziś rano testowałam już dzwięk z karty sd, no i daje radę sprzęt.
Opcja funkcji rock najważniejsza :).

Maciek - ewentualny serwis. A wiesz jak wygląda ewentualny serwis sprzętu agd znanego producenta zakupionego w markecie?
W grudniu kupiłam siostrze toster. W styczniu padł. Oddałam do reklamacji. Oni odesłali do dystrybutora, gdzie on odesłał - nie wiem. Cały okres czasu od oddania do odbioru naprawionego tostera to dwa miesiące.
Dla porównania kiedy siadł mi czytnik e-booków zakupiony w sklepie na allegro, czas od wysłania przeze mnie sprzętu do sklepu i odebranie na poczcie przesyłki z wymienionym czytnikiem - 2 tygodnie.
A wiesz jak wygląda serwis pogwarancyjny sprzętu agd?
Jak trzaśnie coś w mikserze, suszarce, prostownicy marki innej niż polski zelmer czy mpm, to części z robocizną są czasami droższe od nowego sprzętu, albo porównywalne.

p_50 - jaki brzydki :D?
No coś ty :D. Pięęękny jest :D.
Esteta - no.
Szału nie ma, wolałabym wygląd bardziej klasyczny, ale tak samo wolałabym mieć suzuki jimny prosto z salonu, a mam skodzinkę z drugiej ręki :D.


05.07.2012, 07:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25.09.2009, 10:42
Posty: 512
Podziękował: 20
Pomógł: 18

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: VW Golf mk7
Rok prod.: 2015
Województwo: lubelskie
Post Re: układ wydechowy - katalizator
Ata napisał(a):
Echh faceci :D

Maciek - ewentualny serwis. A wiesz jak wygląda ewentualny serwis sprzętu agd znanego producenta zakupionego w markecie?


Wiem tyle, że nie oddaję do naprawy przez market, tylko do warsztatu, który znajdę w spisie w gwarancji. Do tej pory żadnych problemów nie miałem, czy to na gwarancji, czy bez. Ostatnio oddawałem do naprawy (pogwarancyjnej) ekspres do kawy. Fakt, musiałem pojechać z Gdyni do Sopotu. Został naprawiony w tydzień. Podobnie było z aparatem fotograficznym i radioodtwarzaczem samochodowym Pioneer.

M

_________________
Były: https://www.spritmonitor.de/de/detailan ... 46043.html i https://www.spritmonitor.de/de/detailan ... 95690.html

Jest: https://www.spritmonitor.de/en/detail/1209836.html


09.07.2012, 09:07
Zobacz profil

Dołączył(a): 28.05.2012, 19:26
Posty: 34
Podziękował: 3
Pomógł: 0

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Skrzynia: inny model
Rok prod.: 2001
Województwo: dolnośląskie
Post Re: układ wydechowy - katalizator
To masz farta.
Ja ze swojej miejscowości do najbliższych serwisów mam 75 km w jedną stronę.


09.07.2012, 11:02
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL