Liczba postów: 230952 | Liczba tematów: 11377 | Liczba zdjęć: 760 | Liczba użytkowników: 6354

Znajdź nas na Facebooku

Nasze Fabie II - galeria zdjęć

Nasze Fabie I - galeria zdjęć

O NAS

Witamy serdecznie w naszym klubie!

 

 

FabiaClub.pl to nie tylko strona WWW, to nie tylko forum, na którym można znaleźć wiele cennych informacji i porad na temat użytkowania Fabii, ale także niepowtarzalna atmosfera, która tworzą klubowicze, bez których tak naprawdę nie byłoby tego klubu...!

Nasz klub powstał na początku lutego 2005 roku z inicjatywy Sebastiana i RoleXa. Aktualnie funkcję zarządcy pełni kolega  sebasuperb. FabiaClub bardzo szybko się rozwijał, błyskawicznie zyskując miano klubu ogólnopolskiego. Początkowo było nas 10 osób, po roku liczba klubowiczów sięgnęła 100, by po dwóch latach istnienia zrzeszać blisko 1000 osób. Obecnie jest nas ponad 7300 osób i ciągle nas przybywa :)

Klub od początku łamał wszelkie dotychczasowe trendy klubowe - jest całkowicie bezpłatny, przynależność do niego nie wiąże się z wykupieniem żadnych kart członkowskich, ani uiszczaniem żadnych dodatkowych opłat.

Klub nigdy nie aspirował do bycia klubem tuningowym, skupił się raczej na poszerzaniu wiedzy o samochodzie Škoda Fabia, by nie tylko użytkownicy, ale także każdy kto rozważał zakup tego auta mógł uzyskać jak najwięcej informacji. Dzięki zaangażowaniu klubowiczów nasze forum stało się swoistą skarbnicą wiedzy technicznej oraz miejscem gdzie można poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Nasi Klubowicze maja w zwyczaju organizować wspólne spotkania regionalne i ogólnopolskie, podczas których mamy okazję poznać się osobiście, wymienić doświadczenia, a także spędzić miło czas w gronie koleżanek i kolegów.

Wielokrotnie byliśmy opisywani, przedstawiani i cytowani w różnych pismach motoryzacyjnych: "AutoŚwiat", "Motor". Ponadto kilka ciekawych projektów naszych Fabii doczekało się i stanęło przed obiektywem profesjonalnej sesji dla miesięczników motoryzacyjnych!

Warto dodać, że 29 września 2007r. nasza strona - FabiaClub.pl otrzymała zaszczytną nagrodę "Grand Prix 2007" w prestiżowym międzynarodowym konkursie InetCom Awards InetCom.pl - Promocja Twórców Internetu w kategorii Automotive! Wyłącznym Patronem Medialnym konkursu w kategorii mediów biznesowych był serwis internetowy www.Bankier.pl. 

 

 

 

Sam naprawiam

W ciągu kilku lat działalności Klubu i Forum udało nam się zebrać sporo cennych informacji na temat napraw i usprawnień jakich można samemu przeprowadzić w swoim samochodzie. Najistotniejsze i najcenniejsze stworzone przez nas poradniki, tzw. "Manuale" znajdziecie w dziale "We Własnym Zakresie".

Jeżeli posiadasz wiedzę, którą chciałbyś się podzielić z resztą społeczności FabiaClub.pl to jesteś u nas bardzo mile widziany!

Serdecznie zapraszamy do założenia odpowiedniego tematu na forum, bo być może to dzięki Twojej pomocy ktoś zaoszczędzi czas i pieniądze?!