Teraz jest 16.06.2024, 15:25



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
44 Rajd Barbórka 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 14.01.2005, 11:59
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 990
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: AZL-2.0 8V 115KM
Rok prod.: 2004
Województwo: mazowieckie
Post 44 Rajd Barbórka
Nie wiem czy ktoś z was był wczoraj na kryterium asów na ulicy karowej - czyli super OS rajdu barbórka.
uwielbiam je od kilku lat nie przepuściłem ani jednej edycji choćby było -20 i śnieg to i tak byłem. Uwielbiam klimat tego miejsca - PANI KAROWA - i komentarzy "Szaya" bez którego Karowa nie byłaby sobą. Czy ktoś był z was???

_________________
Skoda Fabia JOY EDITION


10.12.2006, 14:14
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Grzesiek czy Szay to ten stary dziadek, z wielkim brzuchem, siwą brodą i komentarzami co powalają człowieka na kolana ? W czwartek gość, który zwał się podobnie, komentował nam zawody gokardowe na Imoli w Piasecznie..Pogadałem z nim troche o rajdach i się wygadał, że w tym roku tak jak w poprzednich ma komentować rajd (chodzilo własnie o Karową). A jak wypadła zmiana trasy - niby krótsza, bo nie dojeżdzało sie do samej góry, ale odcinek w sumie chyba dłuższy był i w sumie badziej skomplikowany (nawroty) wyszedł. Jak to wpłynęło na widowiskowość? Byłes na Żeraniu, tam podobno miało być przekozacko, bo to w sumie tor techniczny Fabryki i niektóre zakręty były tak fantastycznie uformowane, że można było je pokonywac z prędkością (prawie) świetlną :smile:


11.12.2006, 11:13

Dołączył(a): 14.01.2005, 11:59
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 990
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: AZL-2.0 8V 115KM
Rok prod.: 2004
Województwo: mazowieckie
Post 
rybeusz - gostek o którym mówisz to właśnie Szaya - naprawdę super gość - bardzo go lubie i podziwiam - generalnie całe życie poświęcił propagowaniu sportów motorowych i widać że robi to z pasją.
Jeśli chodzi o sam rajd.
na żeraniu nie byłem bo miałem w domu robótkę - bawię się teraz w glazurnika :) - i nie mogłem się wyrwać - ale Karowej nie mogłem przegapić. Widowsko może i troch e straciło przez krótszą trasę ale za to było kilka innych atrakcji które to zrekompensowały np. przejazdy pokazowe samochodów teamu LOTOS, czy zawodnicy którzy jechali dla widowni a nie na czas i nie szczędzili jazdy bokiem i kilku bączków wiećej na nawrotach - uwielbiam to :czacha: :czacha: :czacha:

_________________
Skoda Fabia JOY EDITION


11.12.2006, 22:46
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL