Teraz jest 16.06.2024, 11:25



Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Jakim to cudem techniki Nissan Micra jest 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 29.08.2005, 13:33
Lokalizacja: Międzyzdroje ZKA / Szczecin
Posty: 507
Podziękował: 0
Pomógł: 6

Silnik: CAVE-1.4 TSI 180KM
Rok prod.: Lipiec 2004
Województwo: zachodniopomorskie
Post 
adasch napisał(a):
No że środek wygląda po czesku no cóż czeskie auto, myślałem, ze era linek, mechanicznych pokręteł już się zakończyła


Zgadzam się, Micra w szczególności ta nowa to esencja twórczości konstruktorów, te piekne kształty nadwozia... :paw:

adasch napisał(a):
W mikrze np. czujnik deszczu, wszystko elektryczne na microstykach, nowoczesne zawieszenie (to też w końcu nowe clio) system bez kluczyka, auto rozpoznaje kto wchodzi do somochodu po kluczu w kieszeni i robi setup pod indywidualnego użytkownika. o takich pierdołach jak wbudowany kaledarz nie wspominam bo to bajer ale czasami się przydaje.


Z obserwacji własnych, wnioskuję, że bajerami takimi jarają się ludzie którzy jeżdzą przeważnie na zakupy, i takie gadżety pomagają im dojechać do celu, bo ciekawe czy kolega ma prawo jazdy wogóle
adasch napisał(a):
Ale patrzę, moja żona wrzuca 1 i czeka na światła i w rurę


Jeżeli jesteś zadowolony z Nissana do kup sobie jeszcze Primere, ale nie rozumiem po co takie tematy na tym forum, niepoprte żadnymi sensownymi argumentami.

_________________
Fabia 1.9 TDI & Fabia 1.2 HTP & Octavia 1.9 TDI & Combo 1.7 TD & Volvo FH12 480
SLOW IS WISE FAST IS NICE


16.01.2007, 14:19
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 25.07.2006, 16:05
Lokalizacja: WPR 01 ....
Posty: 301
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: ATD-1.9 TDI 101KM
Rok prod.: 2005 / 2006
Województwo: mazowieckie
Post 
Kolega się czepia, to ja się poczepiam do jego postu .....

1. Do firmy zamówiliście skodziany, zatem jakiś czynnik zadecydował, że wybrane zostały skody, a nie renault czy citroen ...., cena?, chyba nie bo jest jeszcze dacia logan (podobno diesel dacii o niebo cichszy od skodowego SDI), polonez, hyundai, kia itd.

2. Sam napisałeś, że poszukiwaliście aut, które do 5 lat służą bezawaryjnie ......, a potem wybraliście skodziany - znaczy będą bezawaryjne, czy zostały wybrane dlatego, że renaulty/citroeny już się nie sprawdziły a ze skodami nie mieliście doczynienia?

3. Jako auto zastępcze dostałeś 1.2 - nawet nie miała wspomagania .... nic dziwnego pewnie miałes wersję junior .... a junior to wersja dla firmy, która chce mieć samochód i przyciąć na kosztach. Wyposażenie- 4 kółka + silnik+kierownica + kierownik.

4. Gratuluję szerokości opony 195 lub 205, szczególnie przydatne w warunkach zimowych (fakt, w tym roku śniegu co kot napłakał, ale zimą szerzej nie koniecznie oznacza lepiej ...)

5. Kolega, kolegi, kolegi miał system bezkluczykowy w Lagunie - jak mu to to siadło to nigdy nie był pewny czy zostawił samochód zamknięty - ot szczyt techniki

6. Co do wszelkiego rodzaju bajerów elektronicznych - cóż lubi się to psuć i wieszać, zdarza się to nawet tym z wyższej półki

Polecam przeczytanie http://www.bmwluksusowatandeta.pl

7. Co do wyglądu - kwestia gustu, mi się na przykład nie podobają nowe kształty nissanów

_________________
http://travian.interia.pl/?uc=pl9_40938


16.01.2007, 15:27
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 17.03.2006, 19:34
Lokalizacja: Lublin/Świdnik
Posty: 288
Zdjęcia: 1
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Samochód: Zofia B 1.9 CDTI 120KM
Rok prod.: 2006/2007
Województwo: lubelskie
Post 
:hurra:
no nie mogę normalnie...jak ja kocham to forum :hysterical: dobra...już...spokojnie rajzer, bo czkawki dostaniesz...
kolega powiedzial, że nie chcial urazić...przeprosil...spoko...non taken
zobaczycie, że jak dostanie fabkę służbową, to jeszcze będzie na spoty przyjeżdzal :banana:

_________________
serve chilled


16.01.2007, 23:02
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 22.10.2006, 00:42
Lokalizacja: POZNAŃ
Posty: 158
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: ASY-1.9 SDI 64KM
Samochód: COMFORT
Rok prod.: 2003
Województwo: wielkopolskie
Post 
HAHAHA powiem tak może trykniemy na czołówke twoją micrą i moim skromnym 1,2 zobaczymy komu szybciej skończy się L4

PS: znajomy miał micre straszny "gnieciuch"niby mocno nie walnął a cała na złom poszła BEZ OBRAZY :worthy:

_________________
Bart


17.01.2007, 23:20
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.03.2005, 01:03
Lokalizacja: Chomiki - Warszawa
Posty: 1382
Podziękował: 0
Pomógł: 4

Silnik: AZQ-1.2 12V 64KM
Rok prod.: 2004/2005
Województwo: mazowieckie
Post 
dobra koledzy, nie spierajmy sie ktore auto jest lepsze. Oba maja plusy i minusy.
Zamykam dyskusje prowadzaca do niczego....

PS: prosze porownac sobie modele micry i fabii - wnioski wyciagnac samemu.


18.01.2007, 00:04
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14.01.2005, 11:34
Lokalizacja: ......
Posty: 1054
Zdjęcia: 2
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: Skoda Octavia
Rok prod.: 2012
Województwo: zachodniopomorskie
Post 
LAWENDOWY napisał(a):
HAHAHA powiem tak może trykniemy na czołówke twoją micrą i moim skromnym 1,2 zobaczymy komu szybciej skończy się L4



:respect: :respect: :respect: :respect: :respect:

a tak poważnie to ten tekst mnie zabiła... :ruch: :ruch: :ruch:
a facet od Micry jest żenujący...a Jego Micra j jak sam nazwa wskazuje też Mikra....a tak poważnie:
Nie kumam jego wypowiedzi. myślałem, że Pan chce zaczerpnąć troche info a Fabkach jakie są co je boli a co nie ale widzę żę mega atak...cóż więcej luzu proszę Pana z Nissana ;-) :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:

_________________
:ruch: Forever FabiaClub.... :ruch:


19.01.2007, 12:04
Zobacz profil WWW GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL