Teraz jest 16.06.2024, 10:12



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Mistrzowie Kierownicy 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 25.07.2006, 16:05
Lokalizacja: WPR 01 ....
Posty: 301
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: ATD-1.9 TDI 101KM
Rok prod.: 2005 / 2006
Województwo: mazowieckie
Post 
Swoje bluzgi osobistycznie kieruję ku osobom, które wpychają się na chama niezważając na jadących poprawnie. Na prawdę nic mnie nie obchodzi, że ktoś nie chce czekać w kolejce a jeżdżąc po "Warszawsku" stwarza zagrożenie. Obiecuję, że gdy taki luźny kolo mnie kiedyś przetrze to oprócz mandatu+szkód w samochodzie, będzie miał szkodę osobową.

Rozumiem, że mając blachy nie z Warszawy jestem burakiem który powinien zostawić auto w Sochaczewie. Problem w tym, że mieszkam w Warszawie i w tutaj pracuję, więc trochę nie po drodze mi na przystanek autobusowy w Sochaczewie.

IMO nie zgadzam się z Klimkiem. Wczoraj strąbiłem debila zdaje się z Giżycka (NGI), a dzisiaj dostało się kolesiowi z Warszawy (WN ....).

Nieszczęsne rondo Daszyńskiego .....

_________________
http://travian.interia.pl/?uc=pl9_40938


01.02.2007, 16:41
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 29.08.2005, 13:33
Lokalizacja: Międzyzdroje ZKA / Szczecin
Posty: 507
Podziękował: 0
Pomógł: 6

Silnik: CAVE-1.4 TSI 180KM
Rok prod.: Lipiec 2004
Województwo: zachodniopomorskie
Post 
Wolf, tacy kierowcy zdarzają się wszędzie, i to przeważnie nie zależy skąd ten kierowca jest, a zależy to od jego umiejętności. Ogólnie chodziło mi, że w koło narzekania jak to inni jeżdzą źle ale my do końca też święci nie jesteśmy, przynajmniej ja i tego nie ukrywam, bynajmniej nie chodzi mi tu o blokowanie lewego pasa. Po Warszawie jeździ sporo aut na rejestracjach z całej Polski, między innymi kolega Lapidarius i to nie znaczy że jeżdzą gorzej niż inni, tylko dlatego że mają inne blachy.

_________________
Fabia 1.9 TDI & Fabia 1.2 HTP & Octavia 1.9 TDI & Combo 1.7 TD & Volvo FH12 480
SLOW IS WISE FAST IS NICE


01.02.2007, 16:55
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz

Dołączył(a): 22.04.2005, 06:34
Lokalizacja: WD
Posty: 1806
Podziękował: 0
Pomógł: 26

Silnik: BZG-1.2 12V 70KM
Rok prod.: 2005
Województwo: mazowieckie
Post 
Klimek napisał(a):
Wolf, tacy kierowcy zdarzają się wszędzie, i to przeważnie nie zależy skąd ten kierowca jest, a zależy to od jego umiejętności. Ogólnie chodziło mi, że w koło narzekania jak to inni jeżdzą źle ale my do końca też święci nie jesteśmy, przynajmniej ja i tego nie ukrywam, bynajmniej nie chodzi mi tu o blokowanie lewego pasa. Po Warszawie jeździ sporo aut na rejestracjach z całej Polski, między innymi kolega Lapidarius i to nie znaczy że jeżdzą gorzej niż inni, tylko dlatego że mają inne blachy.


Zgadzam sie, wszytko zalazy od umiejetnosci i od kultury

_________________
If everything seems under control – you are just not going fast enough

Koni Sport+Vogtland-40
PerfectService by DobryGrześWawa


01.02.2007, 17:31
Zobacz profil GG
Honorowy Klubowicz
Honorowy Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.03.2005, 01:03
Lokalizacja: Chomiki - Warszawa
Posty: 1382
Podziękował: 0
Pomógł: 4

Silnik: AZQ-1.2 12V 64KM
Rok prod.: 2004/2005
Województwo: mazowieckie
Post 
apropos kultury i mistrzow kierownicy.

Stoje se dzis autkiem na parkingu pod bankiem..za mna podjezdza jakis opel combo czy co...
gosc wysiada idzie w cholere.. nagle czuje sru w dupe... wysiadam patrze a combo zatrzymal sie na moim zderzaku...
wraca gosc wiec mu mowie - panie auto pana zjechalo na mnie..
gosc wsiada i stwierdza - ale reczny mam zaciagniety
ja - tak bo pana dzieciak zaciagnal przed chwila..
gosc - ok cofam...ja ogladam czy nie powstala nowa rysa a gosc wpina jedynke i jedzie sobie...
niby nic sie nie stalo, ale mogl chociaz podejsc zapytac - kultura musi byc jakas...
zaluje ze nie spisalem nr rejestracyjnych bo bym zadzwonil na policje i narobil wsiokowi problemow..bo jakies tam rysy po spotkaniu z Leonem zostaly, zawsze mogly pojsc na konto uciekiniera.. niby ledwo widac ale lakierowanie mozna by se zalatwic :D


01.02.2007, 20:50
Zobacz profil GG

Dołączył(a): 25.07.2006, 16:05
Lokalizacja: WPR 01 ....
Posty: 301
Podziękował: 0
Pomógł: 2

Silnik: ATD-1.9 TDI 101KM
Rok prod.: 2005 / 2006
Województwo: mazowieckie
Post 
darecki a koleś z opla nie wjechał tyłem w twój przód ???? bo jakby tak było to gliny gotowe by stwierdzić twoją winę .....

Dzięki wszystkim za odpowiedzi ... okazuje się, że trochę buractwa po drogach się porusza i nie tylko ja wyczulony na to jestem ... cóż jutro uzbrojony w dużą dawkę cierpliwości i z ręką na klaksonie wyruszam w miasto w swej szarej fobii :hysterical: :hysterical: :hysterical:

_________________
http://travian.interia.pl/?uc=pl9_40938


01.02.2007, 22:11
Zobacz profil GG
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL