Teraz jest 29.04.2024, 03:15



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Awaria brzęczyka 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 19.10.2005, 22:55
Lokalizacja: Rybnik , Gliwice
Posty: 1042
Podziękował: 0
Pomógł: 5

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: VW Touran
Rok prod.: 2006
Województwo: śląskie
Post 
na jakims forum czytalem juz o jego wymianie - jesli to ponownie znajde to wkleje link

_________________
touran Obrazek


13.10.2006, 07:09
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
marekk napisał(a):
na jakims forum czytalem juz o jego wymianie - jesli to ponownie znajde to wkleje link


Bede wdzieczny :)

PS. To bylo polskie forum?


13.10.2006, 11:47

Dołączył(a): 19.10.2005, 22:55
Lokalizacja: Rybnik , Gliwice
Posty: 1042
Podziękował: 0
Pomógł: 5

Silnik: inny silnik
Skrzynia: inny model
Samochód: VW Touran
Rok prod.: 2006
Województwo: śląskie
Post 
tak , polskie forum , nie wiem czy przypadkiem nie na elektrodzie

_________________
touran Obrazek


13.10.2006, 18:49
Zobacz profil GG
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31.03.2006, 00:31
Lokalizacja: Czajowice / Kraków
Posty: 27
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: ASY-1.9 SDI 64KM
Rok prod.: 2003
Województwo: małopolskie
Post Re: Naprawa brzęczyka - Fabia
gmbhhbmg napisał(a):
Witam!

Czy ktos z szanownych forumowiczow wymienial we wlasnym zakresie brzeczyk kierunkowskazow / zapalonych swiatel w Fabii? Niestety padl mi, a w ASO cala konsole chca wymieniac, masakra...

Z gory dziekuje za odpowiedzi :)

Pozdrowienia!


Cześć
Ja wymieniałem. W ubiegłym roku padł brzęczyk w mojej fabce ( brak sygnału kierunkowskazów, pozostawionych świateł, zaciągniętego hamulca ręcznego, sygnału rezerwy paliwa). Brzęczyk niby drobnostka ale... wsalonie krzyknęli 1300 zł, od razu chcieli wymieniać zestaw wskaznikóe, ja pojechałem do znajomego elektromechanika który wymienił to badziewko za 100 zł. Trwało to niestetu około tygodnia ma tyle trwało sprowadzanie brzęczyka gdzieś z kraju. ???

Pozdrówka
p690

_________________
p690


18.10.2006, 23:37
Zobacz profil GG

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Zgadzam sie z przedmówcą. Mialem to samo. Padł brzęczyk czyli brak sygnału kierunkowskazów, pozostawionych świateł itp. Pojechałem do serwisu w Dąbrowie Górniczej ( ktoś go na forum chwalił ) a tam krzykneli mi 1300 za wimiane licznika w całości bo brzęczyk nie występuje jako część zamienna. Pozatym poinformowali mnie ze lepiej tego nie naprawiac u elektronika ponieważ jest to skomplikowane i można uszkodzić imobilaizer. Dobrze że nie ufam serwisom:). Zaraz pojechałem do znanego dobrego elektronika samochodowego w celu zweryfikowania informacji z serwisu. Dowiedziałem sie ze za 30 min bede miał gotowe a koszt 80 zł. Gośc nie miał takiego brzeczyka, ale wymontował podobny z licznika Golfa IV :) i teraz brzeczych chodzi jak złoto. Wiec zasada ograniczonego zaufania co do ASO jest konieczna.
Pozdrawiam


12.04.2007, 22:06

Podziękował: 0
Pomógł: 78
Post 
Miałem taką samą usterkę .Wymieniłem brzeczyk w układzie wskazników. Jest to głosnik taki sam jak wsłuchawkach.Koszty 100 zl.


02.01.2009, 17:34

Dołączył(a): 27.04.2009, 23:35
Lokalizacja: POZNAŃ
Posty: 5
Podziękował: 0
Pomógł: 0

Silnik: BKY-1.4 16V 75KM
Rok prod.: 2003
Województwo: wielkopolskie
Post 
Mam pytanie mam od niedawna Fabię wersje comfort i nie wiem czy mam brzęczyk czy nie kierunkowskazy pracuja prawidłowo słychać je ale swiateł włączonych czy zaciagnietego ręcznego nie czy brzęczyk jest w kazdej fabcę/ pozdrawiam


Dzisiaj stała się ciekawa sprawa pozostawiłem samochód na swiatłach i po otwarciu dzrzwi brzęczyk zaczął wyć gdy wyłączyłem światła przestał gdy ponownie pozostawiłem na swiatłach i drzwi zostały otwarte już nie działał czary?

co to może być gdzie jest przyczyna? proszę o pomoc

_________________
bartasxx


28.06.2009, 23:50
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL